hp compaq notebook format atılmıyor

Dynxx

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
288
0
Tht
selamın aleykum beyler 2 gundur ugrasıyorum cozemedım bır cok wın7 wın8 format dosyasıyla denedım olmadı tam dosyalar genısletıyor dıyor 0x80070002 Hata Kodu dosyalar bozuk falan dıyor :RpS_glare:dıger pcde denıyorum hatasız formatlıyor (notebook da cd yerı olmadıgı ıcın usbden yapıyorum) arkadaslar sorun ne olabılır nasıl cozerım cevaplarsanız sıımdıden teşşekkürler

osman8

Uzman üye
23 Kas 2010
1,162
0
WebRoot
usbye neyle yazdırdın usb dvd tool ilemi sorun sistem iso dosyalarında olabilir veya harddiskinde boot sector olayı olmuştur yazılamıyodur yeni bir iso dosyası indir yazdır win 7 iso veya 8 iso onu flasha yazdır tekrardene

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
BIOS'dan Boot önceliğini USB ye verdin mi?Verdiysen sanal disklerin varsa temizle boot önceliğini kendilerine alırlar bakınız SpyHunter :D

Dynxx

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
288
0
Tht
hepsını dogru yaptım aga sorun ısodada deyıl wındows 7 download tool ıle yazdırdım dıger pcde calısıyor bunda olmuyor bıos oncelıgını usbye verdım olmadı oda bıde bazen ılk açarken dıskı gormuyor tekrar restartlıyorum oyle goruyor suan mobıldeyım yanls yazılar ıcın kusura bakmayın ınsallah anlayan ckar

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Boşta DVD sürücün varmı?Varsa Laptopa bağlayıp oradan Format atmayı deneyebilirmisin?
Bu arada HP nin bazı Laptoplarında format atmak için engel koymuşlar.Bilgisayar açılırken kendinden bir tuşa basarak PC yi sıfırlıyordunuz sadece Laptoplarda vardı eminim sanırım seninki de öyle bir sorun.

Windows Orijinal değil ise RemoveWat ile lisansı kaldırıp tekrardan lisanslamayı dene bakalım daha sonra KB971033 isimli güncelleştirme varsa kaldır imzayı sahipleniyor.

Dynxx

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
288
0
Tht
Boşta DVD sürücün varmı?Varsa Laptopa bağlayıp oradan Format atmayı deneyebilirmisin?
Bu arada HP nin bazı Laptoplarında format atmak için engel koymuşlar.Bilgisayar açılırken kendinden bir tuşa basarak PC yi sıfırlıyordunuz sadece Laptoplarda vardı eminim sanırım seninki de öyle bir sorun.

Windows Orijinal değil ise RemoveWat ile lisansı kaldırıp tekrardan lisanslamayı dene bakalım daha sonra KB971033 isimli güncelleştirme varsa kaldır imzayı sahipleniyor.

usta pc acılmıyor formatlamaya calısıyorum sorun orda pc marka Compaq Mini 110c-1020ST

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Eğer HDD de hata olsaydı hata kodunu veremezdi.Format dosyasını ya görmezdi ya da görür ancak en az yarım saat onu okumaya çalışırdı.HDD temiz bana kalırsa.Dediğim gibi Portable bir CD Driver al onunla dene.Kesin çözümmüdür emin değilim ancak tek çare bu gibi geliyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.