hp pavilion dv6500 xp driver

mesut_fix

Yeni üye
8 Ağu 2008
11
0
arkadaşlar hp pavilion dv6500 notebookum var orjinali vista olduğu için xp driverlarını bulamıyorum hpnin sitesindeki driverların bir çoğu tutmuyor lütfen yardım edin

8 Tem 2009
113
0
Son düzenleme:
8 Tem 2009
113
0
arkadaşlar bu rapid linki sadece 10 defa iniyormuş rica etsem yeniler misiniz

pardon ardşm görmedim yazını hemen upload ediyorum sorunsuzca indirebilrisin!!!

ama indiren ardslara sozum var madem indirdiniz yorum yapsaydınız yenısıde koyardım 10 defa indirildigini linkin bilmiyordum kimse yorum yapmayınca kimseye lazım degil die dusundum ve ilgilenmedim bir sonrakı sefere cevap yazarsanız daha rahat olur sizin acınızdan

ufak bir not:Bu vermis oldugum driver paketi hp pavilion dv6500 icindir ama bir cok hp pavilion dv6000 yazan pc de hp pavilion dv6500 dür sadece yanlıs etiketlenmeden dolayı dogrusunu pc nın alt tarafındaki etiketten okuyarak anlayabilirisniz bu ufak karısıklık driver bulmada cok sıkıntıya yol acabilir

Download for hp pavilion dv6500 xp drivers

Son düzenleme:

baysinasi

Yeni üye
28 Ağu 2007
5
0
servistag var onu kulanın sitede vede soru işareti ile surucu yuklemeye calışın inen lerden ve yazan özelli,kerl sitede o pc de yazanlarla aynımı bakın site şu şu diye ama içine atılan parca model farklı bide kendin monte gibi bazı modem veya sesi kendin uyarlama sorunu olanlarda var kucuk kasaba ise 30, m kadar bence onarın bakım yapan cafeci yada bakım onarım cılara git servisler acımaz 50 den başlar gibi fiat laptoplara drıiver tanıtmak başlı başına beceri bu işleri yapan birir olarak belkio marka elime gecmiştir
d.yardımcıoldumsa ne mutlu servistag everest proğramı ile içinde ne var ona bak kendilaptopunhariç aynı driver kulana başka laptop driverindan onu kendine kur dene sıralama da önemli notbook.gen.tr orda araştırma yapın derim ayrıca

8 Tem 2009
113
0
servistag var onu kulanın sitede vede soru işareti ile surucu yuklemeye calışın inen lerden ve yazan özelli,kerl sitede o pc de yazanlarla aynımı bakın site şu şu diye ama içine atılan parca model farklı bide kendin monte gibi bazı modem veya sesi kendin uyarlama sorunu olanlarda var kucuk kasaba ise 30, m kadar bence onarın bakım yapan cafeci yada bakım onarım cılara git servisler acımaz 50 den başlar gibi fiat laptoplara drıiver tanıtmak başlı başına beceri bu işleri yapan birir olarak belkio marka elime gecmiştir
d.yardımcıoldumsa ne mutlu servistag everest proğramı ile içinde ne var ona bak kendilaptopunhariç aynı driver kulana başka laptop driverindan onu kendine kur dene sıralama da önemli notbook.gen.tr orda araştırma yapın derim ayrıca

Dostum haklısın zaten bende driver sorunları yuzunden fıtık olmus birisiyim everest 4.8 tam surum vardı bende onunla driverlerimin isimlerini daha sonrada driveri download ettim driver gneus proffesionel i ardsm tavsiye etti bende onunla kendi driverlerimi yedekledim simdi de sıkıntı cekmek istemeyen ardslara veriyorum tek bir driver instal kalibi halinde bir paket tek seferde butun hepsini yukluyor tek eksik driver parmak okutucuu onun haricinde hepsi vermis oldugum pakette mevcut tabi kullanıcak ardslara rica ediyorum virüs taramasından gecirin sonra virüslu die bisi bana soylemeyin ben kendim tarattım ve kullanıyorum umarım isinize yarar :D

8 Tem 2009
113
0
https://tik.lat/tJLAs

kımse calısıp calısmadıgını soylemedimi :) o kadar emek verip size driverleri getirdim insan bir calısıp calısmadıgını soylerdı bea :D
(bende calısıyor zaten sadece benden baska bırılerıde calıstıgını soylerse dıger ardslarda indirme yaparken tererddut etmezler)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.