.htaccess yardım lütfen..

15 Haz 2014
61
0
Arkadaşlar facebookta paylaşım yaparken sorun çıkarmasından dolayı sitemin url kalıbını değiştirmeye karar verdim .htaccess dosyası düzenlenerek bu iş halledilebiliyormuş linkleri aşağıda veriyorum yardımcı olacak arkadaşa gerçekten çok teşekkür ediyorum şimdiden

Şuanki Link : domain.com/haber/id/haberbaşlığı.html

Olmasını istediğim : domain.com/haberbaşlığı-id.html

.htaccess dosyasını aşağıdan indirebilirsiniz.

15 Haz 2014
61
0
Kardeşim dosyanın içinde yazıyor zaten ama linkin şuanki hali olarak yazıyor ben yukarıda yazdığım şekilde olmasını istiyorum.

Aşağıda Dosyanın içinde yazan kodu verdim.

RewriteRule ^haber/(.*)/(.*).html$ news.php?id=$1 [L]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.