Html dosyayı linke çevirme

facehacker

Katılımcı Üye
10 Nis 2012
274
0
İstanbul
Bilgisayarımda not defterine birşey yazdım ve .html olarak kaydettim
Bunu linke çevirmem lazım nasıl yapıcam lütfen yardım edin

Son düzenleme:

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Öncelikle bir tane site aç arkadaşın dediği gibi ardından sitenin içerisine hazırladığın htmlyi at bir tanede index dosyası oluştur ardından linki verebilirsin...

Link verme kodu:

<a href="//hazırladığın html dosyasının adı ve uzantısı">Linke çevirince ne yazmasını istediğiniz yaz</a>

Bu kadar

Webservant

Uzman üye
9 Nis 2012
1,434
0
İstanbul
ordan 10 tane yolla :D gerçekten çok lazım kardeşim şaka bir yana verirsen sana gereken herşeyi yapacağım ne istiyorsan(abartmadan)

ben birine yardım edeceksem karşılık beklemeden ederim karşılık beklersem iyiliğin ne anlamı kalır tamam 10 siteye shell atar veririm sana naparsan yap hackleyip zonemi alıyon işindemi kullanıyon artık orası sana kalmış

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.