html site için php admin paneli eklenir mi??

mikelanj84

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,184
0
erzurum
mrb benim elimde hatta şuan yayında olan html(css) kodlu dekorasyon sitem var ben artık bu siteye dw ile değişiklik yapıp sonra tekrar ftp ye atmaktan sıkıldım yani diyeceğim şudur ki ben bu html olan siteme php olan bir admin panel entegre edebilir miyim??

mikelanj84

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,184
0
erzurum
şimdi ben siteyi kendim sıfırdan html css java kodları ile yaptım php hiç aklımdan geçmedi zaten onunla uğraşmakta baya zaman alır benim amacım şu hani şuan var olan html sitesi için herhangi bir admin paneli entegre edebilir miyim yani onu bulmaya çalışıyorum varsa nasıl yapılıyor araştırdm biraz php olmadan admin panel olmuyomuş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.