http://www.qvo6.com sorunu

qamsin

Yeni üye
13 Eki 2011
40
0
Arkadaşlar merhaba size çıldırdığım bir sorunu anlatacağım bunu yüzünde bilgisayara kaç defa format attım ya sinir etti kasayı dışardan atıyordm az daha ya Google ana sayfam yaptım ama yinede bu çıkıyor ne olur lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyim lütfen yardım edin.

qamsin

Yeni üye
13 Eki 2011
40
0
yok dostum ben sadece internet explorer kullanıyorum eklentilere yönete girdim orda vardı ordan kaldırdım ama yine olmadı lütfen yardım kaç defa yaşadım bu sorunu.

qamsin

Yeni üye
13 Eki 2011
40
0
Arkadaşlar çözümü buldum allaha şükür çözdüm SpyHunter Casus yazılımını yükledim kurdum tarattım ve baş belası siteyi buldu meğersem virüsmüş o antivürüs avast programı bulmadı onu ama bu program buldu sonunda çözdüm bu sorunu yaşayan arkadaşlar yazdığım programı full sürümünü indirsinler..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.