HUAWEI Modem Yardımm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

McBeddua

Üye
1 Kas 2010
88
0
Selamün Aleyküm.
Arkadaşlar benim HUAWEI HG521 Marka modemim var, Kablosuz kullanıyorum fakat Modemin arayüzüne baktıgımda verim gücü 20db kadar ayarlanıyormus ve Standart olarak 20 yapılmıs. Modemin dıs tarafta anteni yok Kullananlar bilir. Modem Zemin katta ve evin 2.katına zorbela sinyal gönderiyor. 3.katında kullanmak istiyorum fakat hic cekmiyor.
ßen bu Modemin içini söküpte bilindik yollarla Harici anten takabilirmiyim.
Nasıl yapacagım hakkında bilgi verirseniz cok Makbule gecer :)
B79975F18E054857B56C0C804D22FC8D.jpg

7AA25BA84A7C4ADABC95A1AE45E876DF.jpg

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Bildiğim Kadarı İle huawai kablosuz modeme Dahili Anten Takma şansınız yok.Aynı sorunu bende yaşıyordum.baktık olmuyor.Kablolu modeme geçtık. zaten iyi birşey olsa Ttnet o modemi vermezdi :)

McBeddua

Üye
1 Kas 2010
88
0
Bildiğim Kadarı İle huawai kablosuz modeme Dahili Anten Takma şansınız yok.Aynı sorunu bende yaşıyordum.baktık olmuyor.Kablolu modeme geçtık. zaten iyi birşey olsa Ttnet o modemi vermezdi :)

Aslında Modem cok iyi Cokta saglam modem, Yazın ortasında bile Güneydogunun Sıcagından etkilenmiyor, Airtiesin Antenlisini kullanmıstım ısınma sorunu cok fazla ve cok fazla hattan düsüyordu.
Resimdeki yuvalara ek yapma şansımız hicmi yok ???

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Aslında Modem cok iyi Cokta saglam modem, Yazın ortasında bile Güneydogunun Sıcagından etkilenmiyor, Airtiesin Antenlisini kullanmıstım ısınma sorunu cok fazla ve cok fazla hattan düsüyordu.
Resimdeki yuvalara ek yapma şansımız hicmi yok ???

Sanmıyorum Ama isterseniz bir deneyin.Zamanında bizde dahılı anten takmak ıstedık sorduk arastırdık ama kımse takılır demedı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.