Hwid Kontrol Paneli Hwid Sistemi Source

Freez0ne

Üye
1 Eyl 2014
60
0
Merhaba Arkadaşlar
Sizlere Yaptığım Hwid Programının Sourcesini Vereceğim

Vb.net 2010

WrOLJm.png

Virus Taraması

İndir

Son düzenleme:

BoostersX

Üye
17 Eki 2014
183
22
dil vb.net ama sürümü kaç bilmiyorum :)
İşine yarayacaklar işin teşekkür ediyorum özgün paylaşım :)

maymaa2

Uzman üye
19 Tem 2013
1,532
0
mantık basit vb6 da da yapılır portsuz rat mantığınada benziyor bi yandan eline sağlık grafik de güzel :)

CoderVb2

Katılımcı Üye
12 Mar 2013
850
0
Geldin ?
Vay Be Helal Olsun Ne diyim benim konumu kapatıp programımı decode edip Sourceyi paylaşmış utanmaz herif !

Fear-Code

Uzman üye
29 Nis 2012
1,371
0
California
Vay Be Helal Olsun Ne diyim benim konumu kapatıp programımı decode edip Sourceyi paylaşmış utanmaz herif !

Öncelikle Laflarınıza Dikkat Ediniz. Hwid Sistemi Çok Kolay Bir Sistemdir Çoğu Kişi Yapabilir. Ayrıca Sizin Konunuz Kural İhlalinden Kapandı. İsteyen Olursa Vereceğim vs. Diyenler Ve Link Vermeyenlerin Konuları Kapanır.

Freez0ne

Üye
1 Eyl 2014
60
0

Source Vercem Demişsin Ama Vermemişsin Bende Bunu Görüp Bu Programı Yaptım
cesurbatu Kardeşimizin Dediği Gibi Laflarınıza Dikkat Edin Ve Forum Kurallarına Uyun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.