içeri bi bakarmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OnTheRun

Üye
25 Eki 2010
84
0
merhaba arkadaşlar bana bir keylogger gerek karşi pc ye atmam için karşı pc deki olan bitenleri ögrenecem şifrelerini ögrenmem gerek yani bastigi her tuştan haber almam gerek bunu yapabilecek bir keylogger gerek bana önerirseniz sewinirim bide antilerin yakalamamasi gerek şimdiden hepinize teşekkür ederim kolay gelsin :drunk:secret

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
bunu ındır hata verıyor dediğim buydu bide sen dene dostum msn de sorun var o yuzden yardımım yarım kaldı kusura bakma sorunu çözmeye çelışıyorum :(

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
o zaman başka lınkten ındırırmısın öyle dene resımlı anlatımıda var

Casus Bilgisayar 007 Nasıl Yüklenir?

• Kolayca yükleyebilmek için sadece yükleme işlemi süresince bilgisayarınızın virüs tarama programını kapatın. Bu yazılım virüs değildir sadece dosya .exe uzantılı oldugu için virüs tarama programı yazılımı indirmenize izin vermeyebilir.
  • Sonra indirme işlemini başlatın.
  • Kaydet seçenegini tıklayın.
  • Masa üstüne kaydet seçeneğini tıklayın.
  • Çalıştır seçenegini tıklayın.
  • ” NEXT ” butonunu tıklayın.
  • ” l ACCEPT THE AGREEMENT ” butonunu işaretleyin ve ” NEXT ” butonunu tıklayın.
  • ” NEXT ” butonunu tıklayın.
  • ” INSTALL ” butonunu tıklayın.
  • Masaüstünde kayıtlı olan ” 007 install ” dosyasını silin.
Kurulumdan Bittikten Sonra:
CTRL + ALT + F7 tuşlarına aynı anda basarak programa ulaşabilirsiniz.
Casus Bilgisayar 007 İndirmek İçin Tıklayınız…

Resimli Anlatım

keylog.jpg

keylogD.jpg

app.jpg

settings.jpg

advopt.jpg

about.jpg

Program Nasıl Kaldırılır?

Programı bilgisayarından kaldıramayan kullanıcılar için “uninstall” (kaldırma) açıklaması:
Öncelikle programın çalışır durumda olması gerekiyor. Belirlenen kısayol ile programın arayüzüne ulaşıyoruz ve ardından “Advanced Option” bölümüne girip “Uninstall 007 Spy Software” buttonuna basarak karşımıza çıkan onay sekmesinde “Evet” diyerek kaldırma işlemini tamamlıyoruz.
007jamesbondti.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.