içki karakterinizi ele veriyor...

summerwine

Katılımcı Üye
27 Tem 2007
268
3
şehir sayılmaz
Cosmopolitan
Ne anlatır: Gece hayatının en eğlenceli ama karizmatik kişiliği benim, arkadaşlarımla eğlenip, dans ederek deşarj olmanın peşindeyim. Ne var ki sabah olduğunda katılacağım brunch'ta, havalı gözlüklerimin arkasından etrafı süzerek mümkün olduğunca şirin olmaya devam edeceğim.

Pina Colada
Ne anlatır: Aradığınız egzotizm ve orijinallikse bakın burada ben varım! Üstelik sabahın erken saatlerine kadar eğlenmeye hazırım. Yeter ki siz de kendinizi eğlenmeye hazır hissedin.

*** On The Beach
Ne anlatır: Yaşım içki içebilmek için gerekli olan yasal sınıra ulaştı ve kendimi çılgın partilere atıyorum, alkol olarak da provakatif isimli olanları tercih ediyorum. Ya da 40 yaşımı geçtim, bizim zamanımızın en seksi içkisi buydu... Sanırım çok yalnızım!

MARTINI
Ne anlatır: Yalnız gidip hayatlarının fırsatıyla karşılaşacaklarını umdukları gece kulübünde kafalarından sürekli olarak: “Nasıl sınıf atlayabilirim, biri mezun olduğum okulu sorarsa hangisini söylesem daha fiyakalı olur” düşünceleri geçer. Ortalamaya göre daha bir hoş görünümlü olanlar, sahip oldukları şeytan tüyünün de etkisiyle bunu becerebilirler de!

MARGARITA
Ne anlatır: Gencim, yorgunluğa karşı bağımlılığım var; yenilmem, yıkılmam, süperim, her şartta geceye devam ederim… İçkiyi fazla mı kaçırdım?

Bloody Mary
Ne anlatır: Gencim, güzelim hayata bakarım. Siz daha akşam yemeği yerken ben içmeye çoktan başlarım. Domates suyunun canlandırıcı etkisini de detoks olarak kullanırım!

MOJITO
Ne anlatır: Trendler hakkında bir fikrin yoksa karşıma çıkma! Çevrem geniş, arkadaşım bol. Gece hayatına ve eğlenceli programlara hakimim kısacası seni hayatıma alacaksam bana yeni bir şey sunmalısın!

ENERJİ İÇECEKLİ VOTKA
Ne anlatır: Hayatımı dolu dolu yaşarım ama günışığına çıkarmadığım birtakım sıkıntılarım da var. Umurumda değil, ben eğlenmeme bakarım. Onun için bana sakın ağlama, yanımda duygusallaşma, eğlenmek için varsan sen de gel!

Beyaz Şarap
Ne anlatır: Çok iyi bir gelirim, birikimim olmayabilir ama ruhum ve aklım zengin! Çokbilmişlik ve biraz da patavatsızlık ikinci adım olsa da, aslında sosyal statümün de farkındayım.

Bё-ҲнΆĉк

Katılımcı Üye
16 Ağu 2007
888
8
«¹Bё-ҲнΆĉ꬙»
Bloody Mary
Ne anlatır: Gencim, güzelim hayata bakarım. Siz daha akşam yemeği yerken ben içmeye çoktan başlarım. Domates suyunun canlandırıcı etkisini de detoks olarak kullanırım!

Bu güzelmiş ellerine sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.