İddaa anlayanlar acil

Krakartals

Üye
21 Eki 2013
54
0
Arkadaşlar konu yanlış yeremi açtım bilmiyorum ama uzun zamandır şifremi unutmuştum şimdi hatırladım ve unutmuşum bu siteyi neyse konumuza geçelim şikeli maçların paylaşıldığı yerler varmı veya kesin tutacak kupon veren siteler arkadaşlar sevgililer gününde pederin servis parası için verdiği parayı harcadım (250tl) ve servisci parayı istiyor peder duyarsa kötü olur tek çarem iddaa elinizde ne varsa buraya dökün abilerim zor durumdayım anlayış gösterin :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Crazy Eagle

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
716
0
arkadaşlar konu yanlış yeremi açtım bilmiyorum ama uzun zamandır şifremi unutmuştum şimdi hatırladım ve unutmuşum bu siteyi neyse konumuza geçelim şikeli maçların paylaşıldığı yerler varmı veya kesin tutacak kupon veren siteler arkadaşlar sevgililer gününde pederin servis parası için verdiği parayı harcadım (250tl) ve servisci parayı istiyor peder duyarsa ağzıma sıçar tek çarem iddaa elinizde ne varsa buraya dökün abilerim zor durumdayım anlayış gösterin :)

yasal degil hocam tht'de böyle konular kusura bakmayın fakat bu yasa dışı oluyor böyle siteler internet ortamında var veya facebook sayfalarında paylaşım yapan arkadaşlar var. ne kadar dogrudur bilmiorum analiz yapanlar var ama kesin sonuç yapanlar vamrı bilmiorum

Son düzenleme:

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
İlk olarak yazıyı editleyin.Argo ve küfür olan kelimeleri forumda kullanmayın.
Konuya gelirsek öyle sitelere itibar etmeyin.Sonuçta maç herşey olabilir.
Kaldı ki zaten adamlar o kadar bilse kendileri para kazanır sürekli.Size para karşılğı neden satsın.
Zaten dini açıdanda uygun değil.Az gez yinede haram para harcama.

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
Sakın kanma öyle kişilere bir kere aklını kullan adam şikeli mac bilse 10 tl kendi basar gelen paranin tamamini yeni kupona oynar toplamda 2 veya 3 kez satacaga maca bassa milyarder olur zaten. Ama ücretsiz analiz yapıp sayfasında paylaşan çok insan var. Tutacak kuponu denk getirmende ayrı bi zor. Gelelim parayı kaybetme mevzusuna muhtemelen lise öğrencisisin ve babandan kolaylikla para istiyemedine göre maddi durumunuz da çok iyi değildir şimdi kendini babanin yerine koy düşünn baban ortalama gelirli bir iste çalışsa 1 hafta da 250 tl yi zor bulur. Adam belki sana o parayi vermek icin üstüne bir kıyafet almaktan vaz gecti belki 2 3 gün mesaiye kaldı sonucta sana o parayı bulmak icin canı çıktı ve sen o parayı sırf kız arkadaşına hava atmak etkilemek için harcadın emin ol kızlar gelip geçici günün birinde çok pişman olacaksın kızlar bugün var yarın yok. Keşke daha ucuz 20 30 tl lik bisey yapsaydın sevecekse öyle sevsin. Sakın iddaa yada bulaşma.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.