idm 6.12 full yapma aranıyor lütfen yardım bekliyorum şuanda burdayım ! ! !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan1864

Üye
12 Eyl 2012
67
0
mersin,içel
arkadaşlar ben firefox Auro kurdum oda 6.11.8 sürümüyle uyumlu değil bendeki 6.11.8 olunca 6.12 ile uyumluymuş bundan dolayı 6.12 lazım lütfen yardım edermisiniz.Şimdiden Teşekkür Ediyorum hepinize.

hsaka

Uzman üye
10 Eyl 2012
1,306
0
kardeş bilmiyorum neden böyle oldu ama inmedi hata veriyor bende internet download manager 6.11.8 kurulu şuanda inmiyor yeni bir link verirsen çok makbule geçer. :)

Internet Download Manager 6.12 Build 15 FINAL (TÜRKÇE) (FULL)

-: GÜVENLIK PROGRAMINIZI KAPATIP, INDIRIP, KURUN!! :-

Netload.in Linki

Netload Serious Filehosting - Netload

Extabit.com Linki

IDM.6.12.BLD.15.FNL.secret.rar download Extabit.com - file hosting

Turbobit.net Linki

Скачать файл IDM.6.12.BLD.15.FNL.secret.rar. Скачать бесплатно и без регистрации с TurboBit.net

Uploaded.to Linki

IDM.6.12.BLD.15.FNL.secret.rar (5,83 MB) - uploaded.to

bak bakalım arkadaşım bunları da dene hepsi tek bir programdır sadece dowload sitesi farklıdır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.