IDM HATA!! Lütfen Yardım Edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Trick59

Üye
29 Ocak 2011
191
0
Dünya
IDM HATA!! Lütfen Yardım Edin[çözüme yardımcı olanlara teşekkür+]

IDM'den herhangi bir müzik,dosya indirsem bu hata karşıma çıkıyor
=>

xn9m3s.png

Mozillayı kullanıyorum ve program crackli. Çalışmaması için hiçbir durum yok. Lütfen yardım edin.

Son düzenleme:

Trick59

Üye
29 Ocak 2011
191
0
Dünya
IDM Türkçe, güvenlik duvarım ise zaten açılmıyor kapalı, Avira yada zemana mı engelliyor acaba diyorum ama onları da kapayınca mozilladan bişey indirmek için tıklıyorum linke mozilla donuyor, sonra görev yöneticisinden mozillayı kapayınca IDM'nin "indirmeyi başlat" butonu geliyor, başlatıyorum bu seferde hiç dolmuyor, indirme zaman aşımına uğradı diyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.