idman612 (1).exe yükleme hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murat han

Üye
11 Şub 2012
222
0
istanbul
idman612 (1).exe yükleme hatası-IDM programı lazım

arkadaslar ıdman yukleyeyım dedım ama hangı sıteden ındrırırsem ındıreyım bu hatayı verdı
program ekle kaldrdan baktım kuruk degıl ...sadece klasor atıyor program fıles a...ve hıc yukleme yapmıyor bu hata yı verıp fınıs dıyorrrrr

could not create process in unpacker sistem belirtilen dosyaları bulamıyor

ama dosya ınık nasıl goremıyor anlamadım .kurulum ekranı gelıyor ama ıcındekı dosyaları yukleyemıyor veya bulamıyor gıbı..yorum ve cozumlerınızı beklıyorum

Son düzenleme:

Victory*

Kıdemli Üye
22 Tem 2012
2,734
0
Konya
Advanced system care indirin pro yapın ve derin tarayın.
*Beraberinde uninstallerda yüklenecek,sonrada eğer yüklüyse tamamen silin.
*Yüklü deǧilse taramadan sonra yüklemeyi deneyin.
Yine olmazsa güvenli modda deneyin.

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
yada 30 dkkanızı ayırıp bi format çekin tertemiz :) çünkü şimdi virüs programı indirin taratın o pcde mutlaka bişey vardır dicem ki bu pcnizdeki programlara ve dosyalara göre yeni pc olsa bile 30 dkka sürer :) eğer cde pek bişeyiniz yoksa bi format çekin bitsin gitsin format atamam diyosanız ccleaner indirin bi sorun taratın birde normal temizlik yapın hala olmuyorsa avira internet security indirin taratın :) inş bilgisayarın ana ayarlarıyla oynamamışsınızdır :)

murat han

Üye
11 Şub 2012
222
0
istanbul
cleaner denedım olmadı :(
combofıx :(
comodo tarama :(
regedıt den kalıntılarını sıldım tekar kurmayı denedım oda olmadı :(

tek care format gorunuyorrrr..ama normal ındırme yapıyor .ıdman yuklenmıyorrr tuhaf....sizin klullandıgınız IDM programı lınk ını atın bırde onu denıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.