İkili opsiyon sitelerinden para kazanılırmı?

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
Arkadaşlar ikili opsiyon sitelerinden para kazanılabilirmi? Güvenilir bildiğiniz site varmı? Bu konuda fikir ve görüşlerinizi öğrene bilirmiyim?

srgalize35

Üye
15 Kas 2009
201
0
Arkadaşlar ikili opsiyon sitelerinden para kazanılabilirmi? Güvenilir bildiğiniz site varmı? Bu konuda fikir ve görüşlerinizi öğrene bilirmiyim?

Kardeşim bu bir kumardır ya kazanırsın yada kaybedersin ama unutma her zaman masa kazanır.Bunun yerine poloniexten kredi vererek bişeyler yapmayı deneyebilirsin en azında kazancın sürekli sende

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Merhabalar Binbaşım;

İkili opsiyon ticareti doğası gereği bir risk faktörü taşımakta ancak getirisi yüksek olan diğer tüm işlemlerde de riski var

Hemen paraya dönüştürülebilecek değerli kağıtlarla işlem yapmanızı tavsiye ederim piyasa suan hareketli var olan olaylardan dolayı

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
Benim asıl merak ettiğim Türkiyede spk kontrolünde değilmiş sanırım bu siteler güvenilirmi? İnternette bazı yorumlar okudum grafiklerle oynuyorlarmış bilerek kaybettiriyorlarmış böyle bir bilginiz varmı?

srgalize35

Üye
15 Kas 2009
201
0
Benim asıl merak ettiğim Türkiyede spk kontrolünde değilmiş sanırım bu siteler güvenilirmi? İnternette bazı yorumlar okudum grafiklerle oynuyorlarmış bilerek kaybettiriyorlarmış böyle bir bilginiz varmı?

2 tür kullanıcı oluyodu bildiğim kadarıyla kimileri anlık yükseliş alçalışı görüyor diğerleride 5 10 dk gecikmeli yani bilmeden düşüşe opsiyon verme ihtimalin yüksek

yamibakura

Üye
3 Haz 2017
246
0
forex geçmişi olan birisi olarak diyebilirim ki bu piyasa kazanması zor bir sistem üzerine kurulu. kaybetme ihtimali %80 olan bir şeyden diyorum sana. Aynı zamanda dediğin gibi ikili opsiyon spk kontrölündede değil. Forexte piyasayı çok iyi takip eder ve yorumlarsan kazanabiliyordun ama bunda değil sadece 1 dk gibi kısa bir sürede verilen miktarın altına mı inecek üstüne mi çıkacak diye oynuyorsun. Bu kumar değil de nedir ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.