İlk Grafik Çalışmam

Dynxx

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
288
0
Tht
1390935531581.png

İlk Çalışmam Arkadaşlar Ona Göre Eleştiri Yaparsak Sevinirim :)

Rival

Özel Üye
28 Eki 2013
7,264
2
Eline sağlık geliştirmelisin ( resimleri toplamışsın birleştirmişsin ) :D eline sağlık

cCc MeRaL cCc

Uzman üye
19 Nis 2009
1,089
0
Gurbet
Resimleri birlestirirken gölgelendirmeye özen göstermelisiniz
Ilk calisma olmasina ragmen guzel emeginize saglik
Gelecek calismalarinizda basarilar diliyorum ...

Moyré

Kıdemli Üye
27 Şub 2013
3,275
1
scrabble.psd
Gelecek çalışmalarına özen gösterirsen daha iyi çalışmalar çıkacaktır :)
PNG uzantısı kullanabilirsin, mesela Türk Bayrağının üstüne Atatürk PNG'si vb.
Hayal gücüne bıkakıyorum devamını dilerim :)
İmza çok büyük

Drstop75

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
953
0
Venüs
Dostum ilk çalışma için fena değil sanırım hazır fotoğrafları birleştirmişsin yine de bir emek var tebrikler.

Resimler birbirinin üzerinde çok kaba durmuş.Örneğin o kartalın arkasında bir türk bayrağı var ve bu iyi olmamış iki tane hilal gözüküyor dikkatli bakarsan görebilirsin.

Bir hilal yarım diğeri tam şeklinde.Atatürk ön tarafa getirilebilirdi.Gölgelendirme çalışmalarına önem vermelisin.Tabiki böyle hatalar yapa yapa düzeltilecek tekrar tebrikler...

Dynxx

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
288
0
Tht
Dostum ilk çalışma için fena değil sanırım hazır fotoğrafları birleştirmişsin yine de bir emek var tebrikler.

Resimler birbirinin üzerinde çok kaba durmuş.Örneğin o kartalın arkasında bir türk bayrağı var ve bu iyi olmamış iki tane hilal gözüküyor dikkatli bakarsan görebilirsin.

Bir hilal yarım diğeri tam şeklinde.Atatürk ön tarafa getirilebilirdi.Gölgelendirme çalışmalarına önem vermelisin.Tabiki böyle hatalar yapa yapa düzeltilecek tekrar tebrikler...
Yorum için Teşekkürler Dostum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.