İlk hack imi yapdım çok mutluyum :D

mehmet07x

Üye
8 Nis 2020
114
18
kaç gündür uğraşıyorum aslında nekadar. Basitmiş nerde hata yapdığımı bulamıyorumuşum wifi şifresi kırdım sayenizde yardımlarınızla inşallah bu konuda gelişirim adamsınız

Wbne_berg

Üye
2 Tem 2021
140
15
23
kaç gündür uğraşıyorum aslında nekadar. Basitmiş nekadar salakmışım da nerde hata yapdığımı bulamıyorumuşum wifi şifresi kırdım sayenizde yardımlarınızla inşallah bu konuda gelişirim adamsınız
Merhabalar ilk öncelikle. Bende sizin gibi sanırım ilk hackimi yapmaya çalışıyorum, ama siz başarıyla tamamlamışsınız bile. Acaba sizden rica etsem banada basit yoldan nasıl bir hack, wifi kırma, site hackleme gibi şeylerden hangisini yaptıysanız anlatabilir misiniz. Şu anlık hiçbir hack kaydım yok ve öğrenmek için can atıyorum. :)

mehmet07x

Üye
8 Nis 2020
114
18
Merhabalar ilk öncelikle. Bende sizin gibi sanırım ilk hackimi yapmaya çalışıyorum, ama siz başarıyla tamamlamışsınız bile. Acaba sizden rica etsem banada basit yoldan nasıl bir hack, wifi kırma, site hackleme gibi şeylerden hangisini yaptıysanız anlatabilir misiniz. Şu anlık hiçbir hack kaydım yok ve öğrenmek için can atıyorum. :)
Youtubeye kali linux wifi şifresi kırma yaz en üsde çıkanı izle gerçi önemli olan adamın dediklerini dikatli dinlemek ben bir kısmını kaçırdım diye 10 gündür anam ağladı burda forumda biri bişey yazdı bir anda nerde hata yapdım dizildi aklıma

Hangi yöntemle kırdın? Tebrik ederim 😄
Kali den bişiler yazdım dedikleri gibi oldu ilk hack im olduğu için yöntemleri bilmiyorum sıradaki hedefim wifi üzerinden bişiler yapma sızma gibi

Egec

Üye
19 May 2021
236
67
Kali den bişiler yazdım dedikleri gibi oldu ilk hack im olduğu için yöntemleri bilmiyorum sıradaki hedefim wifi üzerinden bişiler yapma sızma gibi
Herhalde worldlist yöntemi ile kırdınız. Ctrl-C Ctrl-V size bir şey katmaz maalesef. Parametleri ezberleyin ve öğrenin.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Herhalde worldlist yöntemi ile kırdınız. Ctrl-C Ctrl-V size bir şey katmaz maalesef. Parametleri ezberleyin ve öğrenin.
Adam bir iştah ile sofraya oturmuş bir kaşık lokma almış sen niye yemiyorsun diyorsun. Böyle boş muhabbetlere girmeyin.
Karnı aç olanı baglasanda dizginliyemezsin.

Onun şuan sevindiği konuyu 10 yıl önce bizlerde yaşadık ama şuan çekirdek diye citleriz.

Egec

Üye
19 May 2021
236
67
Adam bir iştah ile sofraya oturmuş bir kaşık lokma almış sen niye yemiyorsun diyorsun. Böyle boş muhabbetlere girmeyin.
Karnı aç olanı baglasanda dizginliyemezsin.

Onun şuan sevindiği konuyu 10 yıl önce bizlerde yaşadık ama şuan çekirdek diye citleriz.
Arkadaşa öneri verdim sadece @mehmet07x bu kadar üzüldüysen kusura bakma ellerine sağlık. İlerde parametreleri öğren.

Dark Hole

Yeni üye
20 Haz 2021
21
8
kaç gündür uğraşıyorum aslında nekadar. Basitmiş nekadar salakmışım da nerde hata yapdığımı bulamıyorumuşum wifi şifresi kırdım sayenizde yardımlarınızla inşallah bu konuda

kaç gündür uğraşıyorum aslında nekadar. Basitmiş nekadar salakmışım da nerde hata yapdığımı bulamıyorumuşum wifi şifresi kırdım sayenizde yardımlarınızla inşallah bu konuda gelişirim adamsınız
Hayırlı olsun ilk hack in ne kadar gurur verici olduğunu anlatmak zordur.Başarılarınızın devamını dilerim 😊

Rolls

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
419
7
Tebrik ederim dostum başarıların devamını dilerim 😀

moodsuz

Yeni üye
3 Tem 2021
2
1
16
Merhabalar ilk öncelikle. Bende sizin gibi sanırım ilk hackimi yapmaya çalışıyorum, ama siz başarıyla tamamlamışsınız bile. Acaba sizden rica etsem banada basit yoldan nasıl bir hack, wifi kırma, site hackleme gibi şeylerden hangisini yaptıysanız anlatabilir misiniz. Şu anlık hiçbir hack kaydım yok ve öğrenmek için can atıyorumtek öğrenmek için can atan kişi

evil twin ile de yapabilirsiniz en kolayı evil twindir wordlistler ile uzun süreler bekleyebilirsiniz.
evil twin ile nasıl yapıcam ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.