ilk hackimi beceremedim yardım edermisiniz

bestkeeper

Yeni üye
21 Tem 2013
35
0
istanbul
arkadaşlar brute force ile şifresini buldum ama yazdıgım kodları o siteye yükleyemedim biraz bilgi verirmisiniz THTnin yaptıgı videoda işe yaramadı

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
admin panelini bulup siteye girş yaptınmı yani indexi yüklecyeğin yere kdar gelipmi yükleyemedin? tam olrak nerde takıldın?

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
google chormeden gir direk çeviriyo zaten.ordan daha kolay yaparsın yda orda dil seçenekleri vardır hepsinde oluyo ordanda bulabilrisen değiştri

slowerfelaket27

Yeni üye
27 Nis 2013
23
0
Kardeşim ilk hackim diyosun ya hani saldırı yapmadan önce hani bir kale düşün o kaleyi nasıl kuşatıyosan tam takır gitmen lazım saldırıya bidahakine 1 hafta -15 gün de olsa sabırlı ve etkili işler yapmanı öneriyorum

İnşallah sende usta bir hacker oLursun kolay gelsin.!

FelaketHackers

Ananymouss

Uzman üye
15 Tem 2013
1,176
0
Akhisar
Kardeşim ilk hackim diyosun ya hani saldırı yapmadan önce hani bir kale düşün o kaleyi nasıl kuşatıyosan tam takır gitmen lazım saldırıya bidahakine 1 hafta -15 gün de olsa sabırlı ve etkili işler yapmanı öneriyorum

İnşallah sende usta bir hacker oLursun kolay gelsin.!

FelaketHackers

Aynen sabır. Benim bilgisayar chromeyi 3 dakikada açıyor o derece yavaş. Ben o yüzden bilgisayarı kullanamadığım için 1 aydır sql injection u bilgisayar üzerinden yapamadim. Bu yüzden sabırla öğrenmeye çalış. Karıştır bir yerleri. Sonunda öğrencen?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.