İlk Hackiniz

İlk Hackiniz

• Pc Hack

Oy: 10 43.5%
  • Web Hack

Oy: 10 43.5%
  • Diğer

Oy: 3 13.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

Yusuf111

Katılımcı Üye
28 Ocak 2012
463
0
System32
Arkadaşlar İlk Hackinizi Yazın Pc Hack/Web Hack Farketmez Maksat Eğlence

Not1-Ddos Yazmayın

Not2-Hatırlıyorsanız Sitenin Adını Veya Hackledğiniz Pcnin Sahibini

kmlozvarol

Katılımcı Üye
25 Ağu 2011
837
1
Birisine .bat yollamıştım :D PC sine sifre koymustum o da gidip 20 tl ye yaptırmış :D sonradan soyledim sifreyi ama...

TCByİnTiK@m33

Uzman üye
17 Haz 2010
1,495
0
mersin
ben msn sini hackledim :D :D gizli sorudan adam seni savcılğa vericem dedi 1 hafta pc yi kapattım evden dışarı gitmedim :D :D ilk başlarda acemiydik :D D:d

HackeRLorD29

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,126
0
ben rte açıklı site hacklemiştim son durum sql injectionda eğitim alıyorum doküman vs. en son hackim iss(IIS):D

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
ben bi pvp server hacklemiştim emek serveri idi bütün userlere item dagıttım beni gm yap diyenleri gm yaptım yere kıraliyet atttım edit dagıttım

emek serveri bozulmuştu adam serveri sıfırlamak zorunda kaldı

Yusuf111

Katılımcı Üye
28 Ocak 2012
463
0
System32
Vay Güzel Başlangıçlar Sadece Web Hack Pc Hack Değil Telefon Trafik Işığı HEPSİ kabul

Fotojann

Yeni üye
13 Eyl 2012
2
0
( mailini ele geçirmek istediğim kişi ) 2 sene önce bi online oyunda hesabımı ççalan birisi vardı. geri alabilmek için araştırmalara başlamştım. ancak msnden beni engellediği için tehdit bile savuramıyordum. sonra sahte kız msni açıp bunu kekledim önce. mesela online oyunda mail onay olmadan online oyun hesabını kendi üzerine geçiremezsiniz bunu herkes bilir. ancak bu adama kız olduğumu ikna etmek için ( tabiki erkeğim ) msnde splitcam ile fake video ile kandırdım. online oyunun hesabının şifresini aldım ikna etmiştim. kredi kartı ile oyun parası almıştı. ve bilgilerinin birazı duruyordu. orda ev telefon numarası yazıyordu bilgielrden birinde ve mailinde denedim. mailini patlatmak için neler neler denemiştim... ve girdim hesabı üzerime aldım geri. uçuodum sevniçten ona küfürler yağdırdım ona sinirliydim emeğimi çalmıştı. facesine dahi girip onu rezil ettim. yetmyiyormuş gibi kredi kartını kullanarak oyun parası yükledim tekrar tekrar abartılı şekilde. sonra pişmanlık duydum. kendi hakkımı ararken aynı zamanda hırsızlık yapmıştım. sonra can sıkıntısı devam ettim. bşkalarının bilgisayarlarına giirdim pislik olan tiplerinkini çökerttim zarar verdim. bi çok siteye zarar verdimm :D tam bir pisliğim:D

galaTR

Üye
14 Eyl 2012
71
0
ben 3 nüde yaptım pc trojen yolladım siteye aynısını ve epeyde msn ve oyun üyeliklerini hackledim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.