İlk Kez Manipülasyon Denemem + Wallper//Serox

serox21

Uzman üye
24 Eyl 2012
1,534
0
Toprak'tan
İlk Kez Manipülasyon Denemem + Wallper sizler için//Serox

İlk denememdi umarım begenirsiniz....

buda masaüstünde kullanmak isteyen arkadaşlarım için...

duvar kağıdı yapan arkadaşlar olursa linke tıklayı imzasız olarak alabilirler

tıklayın

Son düzenleme:

serox21

Uzman üye
24 Eyl 2012
1,534
0
Toprak'tan

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,797
117
Antalya
Serox'cum güzel olduğunu ve beğendiğimi özelden de belirtmiştim.
Sadece Turkhackteam yazısıyla evler bir yerden sonra fazlasıyla karışmakta, bu da onu 3 boyutlu gibi hissetmekten uzaklaştırmış biraz.
Biraz daha keskinleştirseydin çizgilerini bana göre daha güzel olurdu.
Ama gayet başarılı bir manipulasyon çalışması olmuş.
Ellerine sağlık :)

serox21

Uzman üye
24 Eyl 2012
1,534
0
Toprak'tan
Serox'cum güzel olduğunu ve beğendiğimi özelden de belirtmiştim.
Sadece Turkhackteam yazısıyla evler bir yerden sonra fazlasıyla karışmakta, bu da onu 3 boyutlu gibi hissetmekten uzaklaştırmış biraz.
Biraz daha keskinleştirseydin çizgilerini bana göre daha güzel olurdu.
Ama gayet başarılı bir manipulasyon çalışması olmuş.
Ellerine sağlık :)

teşekkür ederim ... :)

BloodWindTR

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,470
4
fazla yeteneklisin :) hack i bırakıp grafik tasarımına yönelmeni tavsiye ediyorum.Çalışmaların 100 ü geçince bir arşiv yapıp tht ye verebilirsin (arka plan resmim oldu) teşekkür ederim.

comboKOko

Katılımcı Üye
30 Eyl 2012
949
0
k7ybt.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.