İlk Manipülasyon Çalışmam

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Berbat olduğunun farkındayım :D

jV21N9.png

Resim linki : http://i.hizliresim.com/jV21N9.png

Son düzenleme:

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
gerçekten harika olmuş sanki başka gezegende oturmuş diğer gezegenleri izliyormuşum gibi bir ortam hayal ettim bu çalışmanı gorunce gerçekten çok büyüleyici olmuş ellerine kollarına ve hayal gücüne sağlık :)

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Fotoğrafın amacı neydi ki? Çok fazla duman efekti koymuşsun.

Çok Kötü Değil Süperde Değil İdare Eder Bir Çalışma Bence...

PPqRzO.png

Bence de öyle...

gerçekten harika olmuş sanki başka gezegende oturmuş diğer gezegenleri izliyormuşum gibi bir ortam hayal ettim bu çalışmanı gorunce gerçekten çok büyüleyici olmuş ellerine kollarına ve hayal gücüne sağlık :)

Amacım da tam olarak buydu. Dumanlı bi havada yüksekten hem şehri hem gezegenleri izlemek...

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Duman falan bana bir çağrışım mı bu :)

Bak nehir var orda mantık çerçevesinde bakarsak o nehir havayı yansıtmalı :) yansıtma olsaydı süper olurdu ki boylede hiç fena sayılmaz ellerine sağlık. ..

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Duman falan bana bir çağrışım mı bu :)

Bak nehir var orda mantık çerçevesinde bakarsak o nehir havayı yansıtmalı :) yansıtma olsaydı süper olurdu ki boylede hiç fena sayılmaz ellerine sağlık. ..

Bwn sen kadar prof değilim dumanım ya o kadar detayı düşünemedim. Bi sonrakinde nehire gökyüzünün yansımasını eklerim eyw tavsiyen için...

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Ben kusurları söylüyorum benide bundan mı ne pek sevmiyorlar :) ama kusurlar kusursuzluğu doğurur :)

yapılan eleştiriler hep olumlu olacak değil ki. :)
Ayrıca eline sağlık diyip geçmekte bişey kazandırmaz.
farklı bakış açıları her zaman önemli.Ben hep yapılan yorumları dikkate alıyorum ona göre yapıyım.Çok güzel yaptgım söylenemez ama gelişme var.Aksine böyle yapıcı yorum atan insanları sevmek gerek.

Duman senn eski konulara baktım ne acımasız yorumlar atmıslar adamlar.hele şu kenan imirzalıoğlu konusu :D

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Ben kusurları söylüyorum benide bundan mı ne pek sevmiyorlar :) ama kusurlar kusursuzluğu doğurur :)

Kim sevmiyomuş seni? Getir karşıma ben de onu sevmeyim o zaman :D İlla ki kusurlarım var ve söyleyeceksiniz ki kendimi geliştirebileyim ;)

yapılan eleştiriler hep olumlu olacak değil ki. :)
Ayrıca eline sağlık diyip geçmekte bişey kazandırmaz.
farklı bakış açıları her zaman önemli.Ben hep yapılan yorumları dikkate alıyorum ona göre yapıyım.Çok güzel yaptgım söylenemez ama gelişme var.Aksine böyle yapıcı yorum atan insanları sevmek gerek.

Duman senn eski konulara baktım ne acımasız yorumlar atmıslar adamlar.hele şu kenan imirzalıoğlu konusu :D

Tamamen katılıyorum...

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Eskiden Bende çok kötü çalışmalar yapıyordum ama bana göre süperdiler yani baya uğraşıyordum bir gün yine uğraşmıştım bir çalışma yaptım ve paylaştım yorum gelicek teşekkür falan zannediyorum geldide az ama geldi sonra birisi yazmış yok şurası niye şöyle niye böyle diye sinir oldum forumu bile bırakıcaktım o duruma geldim :) uzun bir süre çalışma yapamadım düşünün :) sonra bir gün lan dedim bu çocuk bunu söyledi ama ben niye kendi kendime tribe giriyorum dur şunu bi utandırıyım uğraştım durdum po çocuğu utandırmak için ama bir daha görmedim çocuğu :) yani iyiki çocuk bana yorum atmış ta ben bu duruma kadar gelebilmişim yani o gün o yorumu atmasaydı nugün ben belki bu kadar iyi bir grafiker olamıycaktım :) yani ders çıkartın kendinize bana sövün,sinir olun ama dediğimi de yapın bir şey biliyoruz da söylüyoruz :) bugün bu tavsiyemi dikkate alırsınız yarın başka tavsiyemi sonra bir bakmışsınız grafikersiniz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.