İlluminati kartları yine doğru çıktı!

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
Arkadaşlar, 1994'te SJB tarafından yayınlanan illuminati oyun kartlarını ve ünlü efsanesini biliyorsunuzdur. Kart resimlerindeki olaylar kartın çıkış tarihinden çok sonra gerçekleşiyor. Hem de 1-2 kere değil defalarca! Buna rağmen hala gerçekleşmeyen çok fazla kart var, ve bir arkadaşım bir şey keşfetti: bir illuminati kartı daha doğru çıktı. Hatırlarsanız 15 Temmuz gecesi halk kendini tankın önüne atmıştı:

qBz3VW.jpg

Her ne kadar tank önündeki insanın tiplemesi doğru olmasa da o temsili bir insan, ve gördüğünüz gibi kendini tank önüne atmış. Ben çok inanmazdım böyle şeylere ama ciddi ciddi inanmaya başladım. Bu arada darbe hakkında benim de desteklediğim bir teori var(yazıda küresel çete olarak geçen bir grubu da içeriyor), ancak burada paylaşırsam siyasete biraz gireceğinden ve paylaşacağım yazı küfürlü olduğundan dolayı paylaşmıyorum, isteyenlere özelden atabilirim.

Not: Bu resim de tesadüf olabilir, ama gerçekleşen öbür kartları da düşününce şüpheli gözüküyor.

Son düzenleme:

Cleen

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
416
0
İzmir
Saçmalık, nedense İlluminati kartları hep belli olaylar olduktan sonra ileri sürülüyor :)
İnsanların bilmediği, görmediği kartlar nedense belli olaylardan sonra ortaya çıkıyor :)

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
insanlar tank icat edildiğinden beri bunu yaşıyordur eminim

Tanklar 1942'de icat edildi, uzun bir süre savaşlarda kullanıldı, ayrıca her darbede de insanların tank önüne atlamaları çok görülen bir şey değil.

Saçmalık, nedense İlluminati kartları hep belli olaylar olduktan sonra ileri sürülüyor :)
İnsanların bilmediği, görmediği kartlar nedense belli olaylardan sonra ortaya çıkıyor :)

Sıradaki kartın ne olacağını bilmiyoruz ki :D

sanaan

Üye
20 May 2013
59
0
tabi böyle birşey olabilir illuminati önceden yapacakları şeyleri çizgi filim oyun dizi film ve benzeri olaylara ekliyor yani fakr etmeden bilinç altımıza yolluyor bu gerçekleşecek olayları benim açımdan bakacak olursak illuminati kartları gerçek olabilir ama bir çoğunuda uydurma yapmışlardır diye düşünüyorum

mavi_apple

Yeni üye
29 Ocak 2007
8
0
Adamın Üstündeki Kıyafetlere Bakar İsek Eşcinsel Herhalde ve Amerikada Ayaklanmışlar Amerika Daha Fazla Direnemiyeceğini Anlayınca Askerler Devreye girmiş çünkü gökkuşağı rengi eşcinselliği temsil ediyor yanlışım var ise kusuruma bakmayın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.