İnanmadım !! Hayret Ettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
29 Ara 2006
137
0
İzmir
Yha Arkadaşlar 2. Bilgisayarımda Oturumu Açtım Bana Bir Kadın Korku Flimlerinden Çıkma Bir Sesle Sistem Hatasını Okuyor . Ve Ardından Hata Mesajı Veriyor Sonra Bilgisayarımda Hiç Yüklü Olmayan Bir Anti Vürüs Programı İle Taramaya Başladı . Crical Ve Çok Tehlikeli Diye Taradığı Dosyaların Karşısında Yazıyor Anlam Vermedim Veremiyorum İnternette Araştırdım Ölümcül BIOS Vürüsü Diyor Ama Benim Karşılaştığım Şeyle Hiç Bir Alakası Yok Yardımlarınızı Bekliyorum !! Format Önermeyin İçinde Çok Önemli Dosyalarım Var ! Şimdiden Teşekkürler

31 Ağu 2008
137
1
kardeşim aynısı benim basımada geldi. O bir antivirüs degil. Antivirüs gibi görünen download programı. Senin tarıyor sandıklarında siteden indirilen video yada dosyalar. Acilen format at aksi taktirde faturan cok kabarık gelecek. Ben yarım saat sonra format attıgım halde o süre içinde 2gb lık dosya indirmiş. Umarım format atmışsındır :(

29 Ara 2006
137
0
İzmir
15 Gb Olmuş Kota Vay Bea . Paylaşımı Açmıştım Harddiskler Üzerinden Öteki Pcye Bağlanmak İçin Demek Ki İyiibir Fikir Değilmiş Verdiğin Bilgi İçin Teşekkür Ederim Hemen Format Atıyorum

By NightMare*

Yeni üye
18 Eki 2008
39
0
kardeşim aynısı benim basımada geldi. O bir antivirüs degil. Antivirüs gibi görünen download programı. Senin tarıyor sandıklarında siteden indirilen video yada dosyalar. Acilen format at aksi taktirde faturan cok kabarık gelecek. Ben yarım saat sonra format attıgım halde o süre içinde 2gb lık dosya indirmiş. Umarım format atmışsındır :(
saol kardeş

mavimor78

Katılımcı Üye
26 Ara 2006
432
2
kardeş senın pc ye netten fake antivir programı girmiş.çok tehlikeli ben her hafta yaşıyorum bu olayı ve antivirler koruyamıyor pc yi.sana tavsiyem ''Malwarebytes' Anti-Malware'' programını kur.crack yada pahtc sini yap ardından güncelle ve derin tarama yap.hiç bişeycikler kalmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.