İndex Çalma // 2019

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,723
597
Selamlar arkadaşlar bugün kendi kodladığım index (site kodu) çalma programını atacağım.
Program linki: Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
Virüs Total: https://www.virustotal.com/#/url/4d4536897624c0687cd6bc5c0ef5b05e458fad217960ab66e826699a6be97f1a/detection
PROGRAMDAN BİR GÖRÜNTÜ:
bVg64b.png

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,723
597
Moderatör tarafında düzenlendi:

Frqher

Katılımcı Üye
28 Ocak 2016
517
0
Sırf mesaj kasmak için "Eline sağlık" Yazanlara sinir oluyorum ya onun yerine hatalarını söyleseler veya öneride bulunsalar, bunun için sırf 1 yıl önce konu açmıştım, program indiricem herkes eline sağlık yazmış indiriyorum çalışmıyor, bir insan yazar güzel kardeşim bozuk bu ne biliyim viruslü falan gibi....

e2nes

Yeni üye
20 Kas 2015
50
0
Başkan eline sağlık, yanlış anlamazsan şunu merak ettim; bilgisayarda sağ tıklayıp sayfa kaynağını görüntüle dediğimizde de aynı şey çıkmıyor mu? Bir farkı var mı? Valla bilmediğimden soruyorum kardeşim yanlış anlama...

karake

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
716
2
Loading...
Başkan eline sağlık, yanlış anlamazsan şunu merak ettim; bilgisayarda sağ tıklayıp sayfa kaynağını görüntüle dediğimizde de aynı şey çıkmıyor mu? Bir farkı var mı? Valla bilmediğimden soruyorum kardeşim yanlış anlama...
doğrudur başka bir işlevi yok. bazı indexlerde sağ tık engeli var onları çalmaya yara onun yerinede sitenin başın
"view-source:" getire bilirsiniz aynı işlevi görecektir. ve bazı indexler base64 ile şifrelenmiş oluyor onlar için bir eklenti koymuştur diye düşündüm fotoğrafta göremedim şifrelenmiş indexleri çözmemiz için bir araç yaparsan daha iyi olur.

ellerine sağlık dostum :) başarılarının devamını dilerim :)

Son düzenleme:

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,723
597
Güzel olmuş reyiz devamı gelsin

Eyvallah

eline sağlık hocam

Teşekkür ederim.

Ellerine sağlık

Teşekkürler.

Yani 2019 yılına girmeden başlığın 2019 olması değil mi :mutlu

Evet azıcık garip oldu

Teşekkür ederim.

Elinize Saglik Basarilarinin Devamini Bekliyoruz.☺

Teşekkürler

Enes bu programın kilitli script vs. leri açma yeteneği var hem internet bağlantınız yokken bile index çekebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.