İngilizce bilen Acil yardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

McBeddua

Üye
1 Kas 2010
88
0
dogan? what haven to you, are you alright??? how can i do, we place far away each other. How be come, you can thing more then more about your feelling.
god bless 4 u.

Arkadaslar bunun türkçesinin tam anlamını yazabilirseniz cok sevinirim.
Çeviri sitelerinde farklı anlamlar cıkıyor, Lütfen ingilizce bilgisi gercekten olanlar yazsınlar.

4 u ne demek onuda anlamadım.

R@IDER

Yeni üye
15 Eyl 2010
30
0
nasıl yapabilirim demş brbirimizden uczagız demiş 4 orda for anlamında kullanımmıstır for =için demektr
sen heralde seni sevyorum falan mı yazmıssın hislerden falan bahsetmiş

McBeddua

Üye
1 Kas 2010
88
0
Ewt oyle birsey dedim fakat Cümleyi tam olarak ceviremezmisin. Normalde cevirdigimde az cok bir anlam cıkarıyorumda. Cümle olarak kuramıyorum. O yüzden ne demek istedigini anlamıyorum.

happssuu

Yeni üye
8 Haz 2011
15
0
ankara
doğan ? ne cenneti sen iyi misin ? nasıl yaparsın biz birbirimizden uzağız,gel demek nasıl bir şey tanrı 4 u bu şekilde bir anlamı çıkıyor dostum

yeni12

Katılımcı Üye
22 Ocak 2011
520
0
Bingöl
dogan? ne için sığınak, sen iyi mi?? nasıl yapabilirim, biz uzak birbirini yer. Gel olmak nasıl bir şey feelling hakkında daha sonra daha fazla olabilir.
god bless 4 u.

16 Şub 2011
75
0
dogan? ne cenneti sana, sen iyi mi?? i nasıl yaparsın, biz birbirinizden uzakta bir yerde. Gel olmak nasıl bir şey olabilir o zaman feelling hakkında daha fazla.
4 korusun tanrı u.

R@IDER

Yeni üye
15 Eyl 2010
30
0
ya söle tercüme ettim dogrumu bilmiyorum
dogan ne cenneti sen zaten orda değil misinben napabilirim bizim yerlerimiz birbirine cok uzak nasıl gelebilirim sen daha iyi seyler yapabilirsin falan demiş ve Allahtan senin için dua ediyorum faln diyor kusura bakma tam cevirememiş olabilirim

-KG-

Uzman üye
26 Ocak 2011
1,653
0
Saçmalamayı bırakında dinleyin :

" doğan,ne oldu sana,,iyi misin?? birbirimizden çok uzağız nasıl yardımcı olabilirim..Yapabildiklerin,düşündüklerinden daha iyidir..Tanrı seni korusun!"

yeni12

Katılımcı Üye
22 Ocak 2011
520
0
Bingöl
Saçmalamayı bırakında dinleyin :

" doğan,ne oldu sana,,iyi misin?? birbirimizden çok uzağız nasıl yardımcı olabilirim..Yapabildiklerin,düşündüklerinden daha iyidir..Tanrı seni korusun!"

Tamam sölediğin doruda...saçmalamayı bırakın ne demek..bilmiyor.olabiliriz yardımcı olmak istedik(istedim).

sen bu çabaya saçmalamak olarak görüyorsun...Lütfen söledıklerine dikkat et

-KG-

Uzman üye
26 Ocak 2011
1,653
0
GOOGLE TRANSLATE ILE HİÇBİR ALLAHIN KULUNA YARDIMCI OLAMAZSIN!
ÜSTELİK DAHA DA YARDIMCI OLAYIM DERKEN ORTALIĞI KARIŞTIRIRSIN....BUNU YAZAN ARKADAŞTA SİZİN GİBİ GOOGLE TRANSLATE KULLANMIŞTIR ELBETTE KONU AÇMADAN ÖNCE.....
EN AZ SİZİN KADAR ZEKİDİR YANİ..
POST KASMAK İÇİN saçmalamayın!! Tekrar söylüyorum! Kimse kimseyi yardımcı olmaya çalışıyorum ayağına kandırmasın!!!
Beni bilen bilir Dil Takımında idim...bi sıkıntısı olan direk benimle muhattap olsun! İyi forumlar// konu kilit

R@IDER

Yeni üye
15 Eyl 2010
30
0
GOOGLE TRANSLATE ILE HİÇBİR ALLAHIN KULUNA YARDIMCI OLAMAZSIN!
ÜSTELİK DAHA DA YARDIMCI OLAYIM DERKEN ORTALIĞI KARIŞTIRIRSIN....BUNU YAZAN ARKADAŞTA SİZİN GİBİ GOOGLE TRANSLATE KULLANMIŞTIR ELBETTE KONU AÇMADAN ÖNCE.....
EN AZ SİZİN KADAR ZEKİDİR YANİ..
POST KASMAK İÇİN saçmalamayın!! Tekrar söylüyorum! Kimse kimseyi yardımcı olmaya çalışıyorum ayağına kandırmasın!!!
Beni bilen bilir Dil Takımında idim...bi sıkıntısı olan direk benimle muhattap olsun! İyi forumlar// konu kilit

ben hazırlık egitimi aldım bunun için yardım etmeye calıstım cümleyi cevirmemiş olabilirim ancka bu sacmaladıgımanlamına gelmez rütbenim yüksek olmasıbana hakaret etme yetkisi vermez sana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.