İnsan Ne Kadar Acıya Dayanabilir?

SH!FT

Uzman üye
20 Haz 2009
1,426
0
İNSAN VÜCUDU NE KADAR ACIYA DAYANABİLİR?

Merhaba arkadaşlar daha önceden okuduğum ve bir az önce okuduğum yazıları sizler için toplayıp, değerlendirdim ve müthiş bir sonuç buldum :)

İnsan vücudu en fazla 45 del acıya dayanabilir, doğum anında bir anne 57 del’e kadar acı çeker.
Bu aynı zamanda 20 kemiğin kırılmasına eşittir.

Buraya kadar annelere saygımız sonsuz, bu ilk okuduğum yazı. Diğeri ise;

Testislere vurulan tekmenin yarattığı acının değeri 9000 del’dir ki,
bu değer 160 çocuk doğurmakla ve 3200 kemiğinizin kırılmasıyla eşdeğerdir.

Bu beni baya korkuttu Yorum sizin... :)

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Hadi Ya Daha Küçük Yaşlarda Bir Kavga Etmiştim Karşımdakinin Direkt Olarak Testislerine Vurmuştum Abartısız Çocuk Yarım Saat Yerde Kıvrandı Sonra Zorla Kalkıp Eve Gitti Sonrasını Bilmiyorum Çocuğu Uzun Zaman Görmemiştim :D

EsLes

Üye
23 Tem 2012
82
0
bide şu var gecen cocuk testislerime vurdu acısı karnıma girdi eve zor yürüdüm .D

SH!FT

Uzman üye
20 Haz 2009
1,426
0
:) çok dikkat etmeli işin sonu sadece aci cekmekle bitmeyebilir.

Webservant

Uzman üye
9 Nis 2012
1,434
0
İstanbul
forumda bayanlarda olduğu için üstü kapalı konuşmaya devam edin :D bu seviyeyi aşmayın

düşünüyorumda çook kötü bişey bu ya o acıyı başka hiçbirşeyde çekmedim ben

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.