Instagram da tehdit..

Ferdi-Hacker

Uzman üye
1 Nis 2009
1,123
0
almanya
Günaydin tht ailem,
biri tanidim bir bayanin resimini instagram dan calip onu tehdit ediyor kendisi irandan ya cep numaranini verirsin diyor yada resimleri *** sayfamda paylasirim diyor.. kiz ne yapcani bilmiyor dün ona yazdim resimleri sil diye google çevirmeden silmis ama ceptelefonunda hala daha kayitli resimleri olmasindan süpheniyoruz.Tam olarak hatirlamiyorum kim paylasmisti bundan 4 sene önce Ihbar hatti diye paylasan Ama büyük rütbeli biridi ya Se-zer Yada Samura! di sanirim..

o ihbar hatti sayfasinin linki ala bilirmiyim ve instagram icin o sayfa isini görür mü?
veya baska ne yapa bilirmiyim bu kisi icin?

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
THT sosyal medya hesaplarına saldırı düzenlememektedir ve hack isteği kabuletmemektedir. Bu şuanki uygulamadır.

Yapaçağınız şey bu şahıs için suç duyurusunda bulunmanız.

Ve rıca ediyorum. Lütfen sosyal ağlarda özel resimlerinizi paylaşmayınız. Hesablarınızı tanımadığınız şahıslara karşı gizli tutunuz ve gerekmedikce arkadaşlarınız ile de resimlerinizi paylaşmayınız - en azından yüzünüz belirli olmasın.

Saygılar
HABİR

Ferdi-Hacker

Uzman üye
1 Nis 2009
1,123
0
almanya
THT sosyal medya hesaplarına saldırı düzenlememektedir ve hack isteği kabuletmemektedir. Bu şuanki uygulamadır.

Yapaçağınız şey bu şahıs için suç duyurusunda bulunmanız.

Ve rıca ediyorum. Lütfen sosyal ağlarda özel resimlerinizi paylaşmayınız. Hesablarınızı tanımadığınız şahıslara karşı gizli tutunuz ve gerekmedikce arkadaşlarınız ile de resimlerinizi paylaşmayınız - en azından yüzünüz belirli olmasın.

Saygılar
HABİR

Peki suc duyursunu nerde yapcaz?

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Peki suc duyursunu nerde yapcaz?

İçimdeki troll çok fena kaşındı, "Bakkalda" diye cevap yaz diye de tuttum kendimi.

Savcılık üstadım.. Süt alacağında bakkala gidersin, suç duyurusunda bulunacağında savcı amcalara gidersin. Karalama, özel hayatın afişe edilmesi, özel görüşmenin açığa çıkarılması, şantaj... Hepsini içeriyor. Bırak onlar karar versin hangi savcı bakacak davaya...

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara

dalgani gectin için tesekkür ederim umarim senden büyük rütbeli olanlar bunu okurda seni bundan böyle bakkala da yollarlar umarim..!

ama zanmam yapcaklarini onlar da senin gibi gülmüstür belki de..

Üstadım Habir cidden çok efendi bir şahıstır. Bu seferlik kendini tutamamış. Kusuruna bakma..

Ama sen de yahu, öyle bir sormuşsun ki.... İnsan zor tutuyor kendini.

Saldırganın yurt dışından arama yaptığını söyledin, büyük ihtimalle savcılık bile pek bir çare olamaz. Ne yazık ki böyle durumlarda yapılacak pek bir şey yok.

Etrafa dağıtılacak kadar açık görüntü içeren bir fotoğraf instagram'da olmamalıydı. O kişi sizin telefonunuzu nasıl biliyor, nasıl arayabiliyor? Anlatmadığın çok şey var gibi hissediyorum..

Kusura bakma, herhangi bir yerden yardım alabileceğini düşünmüyorum. Ama şahıs olarak SANA bir tavsiyem var. 35 yaşındayım ve gerçekten o yollardan geçtiğime inanabilirsin.

Beyaz şövalye olmayı bırak. Kendi başını belaya sokmuş, ihtimal bu saldırgan o kadının eski erkek arkadaşı. Araya girme, muhattap olma. Kendi başını belaya sokma. Bu tip kadınlardan uzak dur. Çok ama çok büyük ihtimalle seni kullanıyor. Zannımca saf, temiz bir arkadaşımızsın; kendin gibi saf, temiz bir kadın bul kendine.

tamer060

Yeni üye
4 Eyl 2009
31
0
Türkiye dışı böyle bir konu ile alakalı savcılığın yapacağı bir şey yok helede iranda ise suçlu. Ne yazıkkı Düzen Böyle Elin ABD lisi senden şikayetçi olsun Bizim Siber Suçlar Anında Bulur Verir seni. Ama Sen Dış Ülkeden Birinden Şikayetçi ol bir cacık olmaz. Bu Sebepten Konu Türkiye dışı olduğu inş. sana başka şekilde yardımcı olacak birileri çıkar. Sizinle iletişim kurduğu adresten ona göre bir şeyler planlayabilirsiniz. Ben olsam o adinin şahsi bilgilerini elime geçirip ifşa ederdim. İfşayı haclediğim iran sitelerinde yapardım. Bu arada Buraya gelen herkes herşeyi bilcek diye bişey yok arkadaş savcılıkmı emniyetmi avukatmı tarzında sorduğuna eminim şikayeti. Bakkala deyip aşalayacı bir hitapla hor görmek anka çeviri timinde olan bir tht üyesine yakışmadı. Karşındaki 35 yaşında 2009 yılından beri forum üyesi olan biri saygıya davet ediyorum seni

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
Bu arada Buraya gelen herkes herşeyi bilcek diye bişey yok arkadaş savcılıkmı emniyetmi avukatmı tarzında sorduğuna eminim şikayeti. Bakkala deyip aşalayacı bir hitapla hor görmek anka çeviri timinde olan bir tht üyesine yakışmadı. Karşındaki 35 yaşında 2009 yılından beri forum üyesi olan biri saygıya davet ediyorum seni

Yorumunuz için Teşekkür ederim. Ciddiye alınmıştır.

Ayıbımı örtmeme adına yorumu gizlemedim.

Üyemizi aşşalama adına yapılmamıştır. Bu samimi olduğum kişiler ile iletişim kurma tarzımdır, bıraktığım z.m. ler gizli değildir - lakin samimi olmadığım kişiye karşı uyguladım..yandım. Üzgünüm.

Saygılar
HABİR

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.