İnstagram hesabı nasıl çalarım

Çözüm
Merhabalar, en basit şekilde şifre çalma saldırısı sosyal mühendislik yoluyla yapılır. Bir sosyal mühendislik saldırısı olan Phishing saldırısının nasıl yapılacağına dair uygulamalı yazımı okuyabilirsin. İyi forumlar.

LordSUCCESS

Uzman üye
17 Eyl 2023
1,349
23
623
Phisng saldırısı yapabilirsin,

Flamingbord

Yeni üye
3 Mar 2024
5
1
Phisng saldırısı yapabilirsin,
bunu denedim yapamıyorum kodları nereye yazcaz nasıl indircez

1 Haz 2023
98
12
Hocam illegal izinli vds üzerine domain bağlayıp hazır bir script ile Phisng saldırısı yapabilirsin veya bunun için bir sürü tool var onlara bakabilirsin
çoğu hesap kurucu yiyor hesap sahibi hemen geri alabiliyor

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
2,058
79
877
lihtgTHT.php
Merhabalar, en basit şekilde şifre çalma saldırısı sosyal mühendislik yoluyla yapılır. Bir sosyal mühendislik saldırısı olan Phishing saldırısının nasıl yapılacağına dair uygulamalı yazımı okuyabilirsin. İyi forumlar.

Çözüm

Flamingbord

Yeni üye
3 Mar 2024
5
1
teşekkürler öğrendim ama bunu kimseye yapmayacağım yani amacım sadece öğrenmekti

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.