İnstagram Hesabı Nasıl Hacklenir. (TurkHackTeam)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YakupBey

Yeni üye
1 Eyl 2014
44
0
Fransa,Cyber
İnstagram Hesabı Nasıl Hacklenir ?​

InstagramPortada.jpg

Bildiğimiz hack yöntemlerinden en çok işimize yarıyan fakat biraz bilgisayar bilgisi olan herkesin kendini koruduğu 'Keylogger' ile olabilir .

Öncelikle bilmeyen misafirler için Keylogger Nedir onu anlatayım ;

Casus Bilgisayar'da denir. Bilgisayarda yazdığınız kopyaladığınız girdiğiniz siteler şifreler herşeyin keylogger'ı size atan kişinin mail hesabına gelir

Keylogger Atma Yöntemleri

- İnstagram Fotoğraf beğeni hile programı
- İnstagram Takipçi Hilesi
- Facebook Beğeni
- Wolfteam,Lol,WarRock VB. oyunların Hile programı

Gibi Sosyal Mühendislik Yalanları uygulayarak Kurbanın Hesablarını ele geçirirsiniz.

Bu anlattığım dışında İNSTAGRAM hesap çalma açığı YOKTUR.

Logger İndirmek İçin TIKLAYIN !

KEYLOGGER KURMA RESİMLİ ANLATIM İÇİN TIKLAYIN!

Linklere Tıkladıktan sonra " Unable to connect to database " Hatası Alıyorsanız Sayfayı F5 ' leyin Açılacaktır.

.
.

Son düzenleme:

01classique06

Uzman üye
1 Şub 2015
1,302
0
İnstagram Hesabı Nasıl Hacklenir ?​

InstagramPortada.jpg

Bildiğimiz hack yöntemlerinden en çok işimize yarıyan fakat biraz bilgisayar bilgisi olan herkesin kendini koruduğu 'Keylogger' ile olabilir .

Öncelikle bilmeyen misafirler için Keylogger Nedir onu anlatayım ;

Casus Bilgisayar'da denir. Bilgisayarda yazdığınız kopyaladığınız girdiğiniz siteler şifreler herşeyin keylogger'ı size atan kişinin mail hesabına gelir

Keylogger Atma Yöntemleri

- İnstagram Fotoğraf beğeni hile programı
- İnstagram Takipçi Hilesi
- Facebook Beğeni
- Wolfteam,Lol,WarRock VB. oyunların Hile programı

Gibi Sosyal Mühendislik Yalanları uygulayarak Kurbanın Hesablarını ele geçirirsiniz.

Bu anlattığım dışında İNSTAGRAM hesap çalma açığı YOKTUR.

KEYLOGGER KURMA RESİMLİ ANLATIM İÇİN TIKLAYIN
Peki yakalanma riskini varmış çünkü ben bu işlemleri evde yapıcam

Kadirr64

Yeni üye
23 Nis 2015
1
0
Kullanılmayan bi hesabı ele geçirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim bilgisi olan var mı ?

egemen342

Üye
28 Eki 2007
236
2
iş şifreyi bulmakla bitmiyor ki.. hesabı çalıp kendinize çevirseniz bile adama mail gidiyor ve hesabını anında geri alıyor. önemli olan bunun nasıl aşılabileceği.. ??

Kenawors

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
569
0
Evine siber suçlar geldiğinde hddyi yakıp cezayı azaltabilirsin bak bu önlemdir :D yoksa başka türlü profösyönel bir hacker olmalısın ama 10 hackerlardan bile yakalanmayanı yok :D

Kenawors

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
569
0
eğer boş zamanınız varsa bana biraz yardımcı olabılırmısınız mesela ne gıbı onlemler? ben mesela hakops logger yapmayı bılıyorum ama hacklemekten korkuyorum yakalanırım dıye?

Abimin arkadaşı siber suçlarda çalışıyo şöyle diyor tüm en iyi güvenlik önlemleri alınsa bile başka başka yollar deneyip buluyoruz suça göre değişiyor.Bide hack yaparken arkanda iz bırakıyorsun daha kolay yakalanıyon

alpoha19

Uzman üye
23 Haz 2015
1,542
0
Arkadaşlar iyi bir hacker kendini belli etmez etse de iz bırakmaz yani şunu diyorum sizin sızdığınızı bulabilmeleri çok zor ip değiştiricye felan ihtiyacınzı yok bence

Kenawors

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
569
0
Dünyanın en rahat hack yapanların çoğu Rus,Çinli,Koreli Hackerlar abd ve avrupaya saldırdıklarında abd gidip talep vermiyor :D Türkiyeyle savaşa girmiş bir ülkeninin vatandaşı,sitesini hacklerseniz bişey olmaz pkk da olabilir ama barış süreci malum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.