Instagram Yüksek Takipçili Hesap Nasıl Düşürebilirim?

Vaveylaq

Yeni üye
5 Kas 2019
26
0
İyi forumlar. Ben instagramda dm basarak 10 15k hesaplari dusurebiliyorum bastigim hesaplar 15k ama 30k falan çok nadir dusuyor
Sitem .com ve .site uzantili

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
48
SIFIR6
Yüksek hesaplar için mail gerekli dostum şahsen ben 100K bir hesap yönetiyor olsam dm'lere bakmam. DM ile yüksek hesap imkansız demiyorum ancak zor olacaktır attığın mesajın dikkat çekmesi lazım.

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47
3 yöntem vardır hesap vurmanın genel adı zaten pishing
-Mail
-whsathap
-sms
bu 3 yöntemle hesap vurmak mümkün bu aralar trend olan numara ile whatsahptan vuruyorlar 100k hesapların telefon numaralarnı toplayıp whatsahaptan sc basabilirsin

kanserojen

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
880
47
3 yöntem vardır hesap vurmanın genel adı zaten pishing
-Mail
-whsathap
-sms
bu 3 yöntemle hesap vurmak mümkün bu aralar trend olan numara ile whatsahptan vuruyorlar 100k hesapların telefon numaralarnı toplayıp whatsahaptan sc basabilirsin

Ek olarak DM'dende basabilirsiniz. Kendinize instagramda örneğin "ighelpcenter" diye hesap oluşturun. Hazırladığınız taslağı kurbana atın. Geriye kalan çayınızı alıp beklemek. Sisteme düşünce örneğin Koreli bir hesap düşmüşse Kore VPN'inden girmeyi unutmayalım...

Saygılarımla...
kanserojen

Soulfly12

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
366
1
Dm Basmak suan bana göre en etkili yöntem elinizde ki en yüksek takipcili hesabın kullanıcı adını supportcenter vb isimler koyarak pp ve bio ayarladıktan sonra taslagı alıp dm den atmak sonrası sanş

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Merhaba,
İnstagram adında bir site kurup birde İnstagram fake script ayarlarsan rahatlıkla düşürebilirsin yalnız hesabı ebedi alma gibi methodları bilmelisin,

İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.