Instamator - Instagram Otomatik Araçlar Scripti [PHP]

quasimado

Yeni üye
30 Eyl 2017
32
0
Tamamdır o şekilde bulurum teşekkürler. Ama anasayfada paylasirsaniz şu tarihte update edildi notuyla daha güzel olur. Emeğinize sağlık

Erjandes

Üye
11 Ağu 2018
92
0
Tamamdır o şekilde bulurum teşekkürler. Ama anasayfada paylasirsaniz şu tarihte update edildi notuyla daha güzel olur. Emeğinize sağlık
Haklısınız lakin konuyu düzenleyemiyorum büyük saçmalık :D

-- GÜNCELLEME YAPILDI, WEB SÜRÜMÜ İÇİN;
-ÜYE KAYDI EKLENDİ.
-ÜYE GİRİŞİ EKLENDİ.
-ÜYE GÖREV EKLEME EKLENDİ.
-ÜYE GÖREV LİSTELEME EKLENDİ.
-ÜYE PROFİL DÜZENLEME EKLENDİ.
-ÜYE HESAP EKLEME EKLENDİ.

GÜNCELLEMEYE AİT RESİMLER AŞAĞIDADIR.

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5

Son düzenleme:

omerkan62

Üye
25 Mar 2018
164
0
/turkey/tht

Haklısınız lakin konuyu düzenleyemiyorum büyük saçmalık :D

-- GÜNCELLEME YAPILDI, WEB SÜRÜMÜ İÇİN;
-ÜYE KAYDI EKLENDİ.
-ÜYE GİRİŞİ EKLENDİ.
-ÜYE GÖREV EKLEME EKLENDİ.
-ÜYE GÖREV LİSTELEME EKLENDİ.
-ÜYE PROFİL DÜZENLEME EKLENDİ.
-ÜYE HESAP EKLEME EKLENDİ.

GÜNCELLEMEYE AİT RESİMLER AŞAĞIDADIR.

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5

Hocam sabırsızlanıyoruz git gide :bilgili

kotn5400

Üye
13 Ocak 2018
186
0
Sakarya
İnstagram hesabıma giriş yapmıyor

İnstagrama girdiğimde gelen doğrulamayı kabul ettiğim halde giriş yapmıyor
Yardım edermisiniz ?

Erjandes

Üye
11 Ağu 2018
92
0
İnstagrama girdiğimde gelen doğrulamayı kabul ettiğim halde giriş yapmıyor
Yardım edermisiniz ?

Merhabalar,

Bu problemi proxy kullanarak giderebilirsiniz, Proxy kullanımı için mgp25 proxy using yazarak kodları bulabilir ve instamator.php içerisindeki kodları güncelleyebilirsiniz.

izmiragasi

Katılımcı Üye
18 Ağu 2015
474
0
İzmir
Ellerine sağlık teşekkürde verdim :) . Birde bir sorucam neden bir hesabın takip ettiklerini takip ettiyoruz onun yerine o hesabın takipçilerini takip ettirsek daha iyi olmazmıydı ? Yapada bilirsen çok güzel olur. Birde Programın ingilizce olmasıda kullanıcı açısından hoş olmuyor :)

Erjandes

Üye
11 Ağu 2018
92
0
Bu konularda biraz cahilimde siz bana yapıp öm’den atabilirmisiniz ?
ÖM ile ulaşıldı.
Ellerine sağlık teşekkürde verdim :) . Birde bir sorucam neden bir hesabın takip ettiklerini takip ettiyoruz onun yerine o hesabın takipçilerini takip ettirsek daha iyi olmazmıydı ? Yapada bilirsen çok güzel olur. Birde Programın ingilizce olmasıda kullanıcı açısından hoş olmuyor :)
Değerli yorumunuz ve teşekkür bıraktığınız için çok mutlu oldum, Bu işlemi bi arkadaş daha sormuştu ve konuya yorum olarak yazmıştım aşağıya link bırakıyorum oradan sizde değiştirerek istediğiniz şekilde ayarlama yapabilirsiniz :) + olarak web sürümü tamamen Türkçe olacaktır.

Link: https://www.turkhackteam.org/8470527-post28.html

Erjandes

Üye
11 Ağu 2018
92
0
Instamator (webApp) - jQuery kütüphanesi ile güçlendirilerek 2 saniye içerisinde sizi takip etmeyenleri bulabiliyor...

2c8BcM.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.