İnstaweb yeni proje! ASPET BİEBS

aspetto

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,235
10
6
Amerika
Allah'ın selamını almayan bir kişi çıkar mı, selamünaleyküm. Cem Yılmaz'ın da dediği gibi ; bu golü insanlık ve gelişmemiş tüm medeniyetler adına atıyorum :trl

Merhabalar aklımda çok güzel bir proje var. İnstaweb panellerine çok güzel bir eklenti kurdurmak istiyorum ama bu eklenti faydalı olabilir mi emin olamadım. Önerilerinizi bekliyorum.

PROJE AÇIKLAMASI

Kuracağım eklenti, instaweb projelerine olacak. Eklenti, sisteme yeni giriş yapan kullanıcıları etkileyecek. Kullanıcı takipçi göndermek için sisteme giriş yapacak ve otomatik işlemler başlayacak.

Kullanıcı sisteme girdiğinde ;
- Takip ettiği bütün kişilere veya dm kutusuna otomatik DM (kullanıcı panele giriş yaptığında otomatik sizin belirlediğiniz mesajı arkadaşlarına atacak. XxX sayfasını kesinlikle takip etmelisin. Bu sayfa bir muhteşem! vb..)
- Takip ettiği bütün kişilere veya dm kutusuna otomatik sizin belirlediğiniz kullanıcının son gönderisini gönderecek.

kgJjxO.png

- Otomatik hikaye paylaşımı yapacak. Beyaz arkaplanda XxX hesabını kesinlikle takip etmelisiniz! gibisinden.

eNVG8U.png

Sisteme giriş yapan kullanıcının hesabı bu adımları otomatik gerçekleştirecek. XxX etiketini Manuel bir şekilde ayarlarsınız tabi. Böylelikle takipçilerinizi çok hızlı bir şekilde artıracağınızdan emin olabilirsiniz. DÜŞÜNSENİZE SİSTEME GİREN HER KULLANICI SİZİ HİKAYESİNDE PAYLAŞIP GÖNDERİNİZİ BİRİNE GÖNDERİYOR :trl - Önerileriniz neler

Son düzenleme:
10 Şub 2012
110
0
İnstagram üzerinden ürün satımı yapan veya yüksek kitleli sayfalara sahip kişiler için cok iyi bir kolaylık,tebrik ederim.

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Hocam önerimi söylemiştim fakat konun silindi bir daha söylüyorum. Takipçi sistemi yapabilir bunu kız - erkek veya karışık şekilde yaparak takipçi gönderme sistemi yapabilirsiniz. Ayrıca Çağrı Taner gibi yüksek takipçili hesaplardan takipçi kasmak kolay otomatik post yapıp misal 10 saniye önce attı diyelim postu eklentinin hemen belirnen kelimeyi yazması gerek misal GT Var filan bu ve bunun benzeri şeyleri eklerseniz çok güzel olacağına inanıyorum. :)

vambo

Üye
13 Ocak 2018
236
0
İzmir
1 hafta önce arrow deck kurulumu hakkında yardım isterken php bilginin olmadığını söylemiştin. Nasıl yapacaksın acaba bu dediğin projeyi?

Dangerous01

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
275
0
Dm den ban yedirir onun süreli bir sınırı var örnegin 1 saat içinde en fazla 20 kişiyle konusabilirsin gibisine

aspetto

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,235
10
6
Amerika
İnstagram üzerinden ürün satımı yapan veya yüksek kitleli sayfalara sahip kişiler için cok iyi bir kolaylık,tebrik ederim.
Teşekkür ederim hocam :)
hocam kesinlikle böle böle bişey yapmalısın şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum :)
Öneriniz için sağolun :)
Hocam önerimi söylemiştim fakat konun silindi bir daha söylüyorum. Takipçi sistemi yapabilir bunu kız - erkek veya karışık şekilde yaparak takipçi gönderme sistemi yapabilirsiniz. Ayrıca Çağrı Taner gibi yüksek takipçili hesaplardan takipçi kasmak kolay otomatik post yapıp misal 10 saniye önce attı diyelim postu eklentinin hemen belirnen kelimeyi yazması gerek misal GT Var filan bu ve bunun benzeri şeyleri eklerseniz çok güzel olacağına inanıyorum. :)
Düşüneceğim bunu hocam

aspetto

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,235
10
6
Amerika
arkadaşlar yapsa bile yapacagı şeyi kontrol edin bana shell vermişti bu salak bende malım ya beni kandırmaya çalışıp siteme shell sokmaya çalıştı güya :D gerizekalının dosyalarını sakın indirmeyin

Kanıtınız var mı? Benim adımı kullanarak atmış olabilirler. Yaptığınız hakaretlerden ötürü ihbar ediyorum bilginize..

ExeOweR

Kıdemli Üye
5 Mar 2012
3,389
1,061
exe.php
Bu şuanda yapılıyor zaten :)
Bir çok hesap da denk geldim.
Hatta nasıl yapıldığı hakkında da bilgim var ama burada olmaz.
yq9BYN.jpg

6NGog9.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.