intenette gezerken işlemci %100 le calısıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdem586

Uzman üye
17 Tem 2009
1,244
0
arkdaslar mozilla veya explorer de internete girdiğimde işlmci %100 de calısıyor buda pc nın kasmasına sebeb veriyo sinir ediyo adamı format attım olmadı norto ile tarattım (güncel) olmadı sebebı nedır acaba pc özellikleri

işlemci: intel 2.40 p4
ram:2 db ddr 400
anakart : asus p4p800-x
ekran kartı nvdia fx 5200 128 mb
harddisk 2 adet 40 ar gm maxtor var

yaso3597

Uzman üye
31 Eki 2011
1,666
0
İşlemci Sıcaklığınından bahsediyoruz burda anlaşılan sorunu olan arkadaş yazılımsal çözüm denemiş olmamış benim çözümüm olarak İşlemci fanını sök fırçayla temizle bi güzel sonra termal macun sür işlemciye tak bide öle dene eğer sorun devam ederse başka bir parçada sorun var işaretidir

İyi Günler .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.