İnternet Bağlanmıyor

Vfor3

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
443
1
Konya
Kolay gelsin arkadaşlar modemin bütün ışıkları yanıyor ama bilgisayarda bi zaman sonra net kesiliyor kapatıp açıyorum modemi işe yaramıyor kabloları çıkarıp takıyorum işe yaramıyor. Sadece bilgisayarı kapatıp açıyorum 30 dk kullanıyorum neti sonra yine aynısı sabahtan beri pcye res atıp duruyorum bi yardım edermisiniz nasıl yapcam?

NoYes

Üye
19 Eki 2013
75
0
PC virüs , trojan yemiş olabilir. Bu nedenle PC yi güvenli modda çalıştır . Ardından combofix ve malbarebytes anti malware adlı bu 2 programı indir. İnternetin yokken bu programlarla PC ni tarat . Trojan vb. bulursa combofix otomatik temizliyecektir. Malware ile karantinaya al hepsini ve sil. Eğer böyle bir durum yoksa pc nin internetle ilgili driverlarını indirip kuracaksın.

Vfor3

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
443
1
Konya
PC virüs , trojan yemiş olabilir. Bu nedenle PC yi güvenli modda çalıştır . Ardından combofix ve malbarebytes anti malware adlı bu 2 programı indir. İnternetin yokken bu programlarla PC ni tarat . Trojan vb. bulursa combofix otomatik temizliyecektir. Malware ile karantinaya al hepsini ve sil. Eğer böyle bir durum yoksa pc nin internetle ilgili driverlarını indirip kuracaksın.
ComboFix is not meant to run in 'Compatibility Mode'. The program shall now exit

Diye bir hata çıkıyor kardeşim tamam'a bastığımda ise kapanıyor bi yardım edermisin

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Kolay gelsin arkadaşlar modemin bütün ışıkları yanıyor ama bilgisayarda bi zaman sonra net kesiliyor kapatıp açıyorum modemi işe yaramıyor kabloları çıkarıp takıyorum işe yaramıyor. Sadece bilgisayarı kapatıp açıyorum 30 dk kullanıyorum neti sonra yine aynısı sabahtan beri pcye res atıp duruyorum bi yardım edermisiniz nasıl yapcam?

Kardeş derdini anladım senn bana da oluyodu bak aynen şu adımları izle:
modem açıkken birden fişten çek.sonra bi 10 saiye bekle ve yine tak sonra yine olmazsa modemi resetle sonra başlata cmd komut istemi aç oraya
ping w w w. g o o g l e. c o m (boşluklar yok) yaz sonra orda yazılar cıkcak yazılar bitince orda gelen paket falna yazcak orda <%bilmem kaç veri kaybı> diyecek ona bak ve ttnet ya da türksat sa ara müşteri hizmetlerini o kaybı söyle gerekeni yaparlar
türksat için tel numarası: 444 0 126
ttnet için bilmiyom :D
bende de olmustu aradım yaptılar maşallah şimdi çalışıyor

Yardımcı olabildiysem bir teşekkür yeter...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.