İnternet Cafeye Keylogger Atma

palamemet97

Yeni üye
22 Ağu 2011
50
0
istanbul
Merhaba Arkadaşlar Merhaba Abilerim Başlıktada Belirttiğim Gibi İnternet Kafelere Nasıl Keylogger nasıl atarım.DeepFreze Var Onu Kaldırıp Nasıl Pcye
Normal Şekilde Başlatabilrim.Ve Güzel Bi Keylogger Verebilecek Oyunlarda Çar Almak İçin Yapacağım Sadece Ayrıntılı Öğretebilecekler ekleyebilir mi

İletısım Adresı Vermek Yasaktır / Uzmanız
https://www.facebook.com/80kalibreciyiz.biz

Moderatör tarafında düzenlendi:

kemik344

Uzman üye
25 Eki 2012
1,596
1
Gümüşhane
Deep Freeze Sıfre Kırma Programları Mevcut Gecen Gun Kırdım [Kendi Pcim de Deep Freeze Sifremi Unttum :) ].
Kırdıktan Sonra Pasif Hale Getir Resle . Acılıcaktır Sıl sonra Unıstall ' ı bul sil .
Keylogger Ac . Onlar Deep Yeniden Kursa Bile Senin Virus Bulasmıstır ;)
Saglam Bir Keylogger' ı Fudla Ac En iyisidir Unutma .

Tamemen Bana Aittir .

palamemet97

Yeni üye
22 Ağu 2011
50
0
istanbul
Deep Freeze Sıfre Kırma Programları Mevcut Gecen Gun Kırdım [Kendi Pcim de Deep Freeze Sifremi Unttum :) ].
Kırdıktan Sonra Pasif Hale Getir Resle . Acılıcaktır Sıl sonra Unıstall ' ı bul sil .
Keylogger Ac . Onlar Deep Yeniden Kursa Bile Senin Virus Bulasmıstır ;)
Saglam Bir Keylogger' ı Fudla Ac En iyisidir Unutma .

Tamemen Bana Aittir .

bana direk link atar mısın arkadaşım lütfen çok teşekkürler şimdiden

ismail02

Katılımcı Üye
18 Nis 2012
756
0
Backtrack r5
ben sana göstereyim suanda elimde 10 bilgisayarlı bi cafe var hepsindede keylogger var 1 yıldır takip deyim.

1. olarak deep freez i devre dısı bırakacaksın sonra reset

Başlayınca depp freez in üzerinde carpı işareti olcak.ondan sonra keyloggeri yükle,deep freez i gene aynı programla düzelt reset at iş bittii..

Tangerine

Yeni üye
31 Mar 2013
12
0
Ben de öğrenmek istiyorum sitede 2-3 saattir bakınıyorum ama anlatımlar benim için ya karışık oldu ya da indirip kurduğum programlar çalışmadı ya da virüslü çıktı. Bire bir yardımcı olabilecek birisi olursa çok teşekkür ederim.[email protected]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.