İnternet hızım bir anda %90 düştü [soru]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ofcuk943

Üye
4 Tem 2009
51
0
Arkadaslar baslıktata belirttigim gibi internet hızım bir anda %90 düştü neden olabilir
internet bağlantımda kasıt aslında FPS oyunları internette gezinirken bir sorun yok fakat oyunlarda ping im 5 çizgi üzerinden 2 çizgi neden olabilir yada söyle söyliyim
milletin pingi 35 - 70 iken benim 350 :inv

dexmod1

Uzman üye
13 Ağu 2009
1,182
0
yasadıgım her yer
cmd ac
netstat/ano yaz
karsına cıkan ıp adreslerının karsısında enabled yazar bak bakalım cok baglanı warmı pc ne
yada senın bulundugun yerde ınternete gıren kısı sayısı artmıstır
hatı kasıyordur

hayal-et06

Uzman üye
23 Ağu 2011
1,081
16
ankara
eğer yeniysen sınırsızda olsan belli bir kotayı aştığın zaman belli bir müddet 10 gün 15 gün gibi netinde çok aşırı yavaşlamalar olacaktır. yeniysen diyorum çünki ilk zamanlar bol bol net kullanılıyor ve bu kota aşımınıda bilmediğimiz için bir sorun olduğunu düşünüyoruz. dediğim gibiyse 10 gün bekle ve 10 gün sonra müşteri hizmetlerini ara. ve eğer yine tahminlerimdede yanılmıyorsam ttnet lisin. bu sorun sadece ttnette var sanırım. en azından sadece ttnet kullanucılarının şikayetlerini görüyorum.

ofcuk943

Üye
4 Tem 2009
51
0
eğer yeniysen sınırsızda olsan belli bir kotayı aştığın zaman belli bir müddet 10 gün 15 gün gibi netinde çok aşırı yavaşlamalar olacaktır. yeniysen diyorum çünki ilk zamanlar bol bol net kullanılıyor ve bu kota aşımınıda bilmediğimiz için bir sorun olduğunu düşünüyoruz. dediğim gibiyse 10 gün bekle ve 10 gün sonra müşteri hizmetlerini ara. ve eğer yine tahminlerimdede yanılmıyorsam ttnet lisin. bu sorun sadece ttnette var sanırım. en azından sadece ttnet kullanucılarının şikayetlerini görüyorum.

cmd ac
netstat/ano yaz
karsına cıkan ıp adreslerının karsısında enabled yazar bak bakalım cok baglanı warmı pc ne
yada senın bulundugun yerde ınternete gıren kısı sayısı artmıstır
hatı kasıyordur

Yeniden kasıt sınırsıza yeni geçmemse 1 yıla yakın oldu ve internete giren kişi sayısından olsaydı komsumdada kasma olurdu oda ttnetli nedense sadece bende var bende anlam veremedim hala çözümü yok .

atalay96

Üye
12 Ağu 2009
145
0
istanbul
Aynı sorun bendede vardı

orda senin baglı oldugun makineler var onlardaki alanını yakmış olabilirsin( 4 kere yaktım para cezası var)

çözüm müşteri hizmetlerini ara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.