İnternet hızım (Farklı)

Sephirot1403

Katılımcı Üye
15 Eki 2010
852
0
İstanbul
İnternet hızım (Farklı)[ÇÖZÜLDÜ]

telefonla evdeki wifi ye bağlandığım zaman hız gayet normal 1.5mb/s ama wifiye laptopla bağlanınca hızım 150-100kb/s düşüyor yardım lütfen

Son düzenleme:

Sephirot1403

Katılımcı Üye
15 Eki 2010
852
0
İstanbul
orası öyle ama burada sorun var nasıl yapabileceğimi bilmiyorum.. playstoredan 50mblik oyun indirdim neredeyse saniyede 2mb indirdi telefondan ama laptoptan videolar bile zor açılıyor websayfaları yavaş yükleniyor. gördüğünüz resimdeki bazı kutucukların işaretini kaldırıp tekrar koymuştum yerine oralarda bi hata olabilir mi

Sephirot1403

Katılımcı Üye
15 Eki 2010
852
0
İstanbul
sorunu bilgisayardaki internet ayarlarına reset atarak yendim. aşağıdaki yolu izledim
*Masaüstünde sağ tıklayıp yeni metin belgesi oluşturun.
*Bu metin dosyasına çift tıklatarak açın.
*Aşağıdaki metni kopyalayıp bu metin dosyasının içine yapıştırın.
@Echo on
pushd\windows\system32\drivers\etc
attrib -h -s -r hosts
echo 127.0.0.1 localhost>HOSTS
attrib +r +h +s hosts
popd
ipconfig /release
ipconfig /renew
ipconfig /flushdns
netsh winsock reset all
netsh int ip reset all
shutdown -r -t 1
del %0
*Dosya > Farklı kaydet yolundan dosya adı düzenle.bat ve kayıt türü tüm dosyalar olmak düzenle.bat dosyasını kaydedin.
*Oluşturduğunuz düzenle.bat dosyasına sağ tık > yönetici olarak çalıştır deyin..Vereceği uyarılara Evet/Tamam deyin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.