İnternet hızım yükseldi kalite düştü.

Pris0n

Katılımcı Üye
20 Ocak 2013
412
0
http://www.youtube.com/...o-gQpY&feature=youtu.be

Merhaba arkadaşlar 20Mbps TTnet fibermi süpermi bişi online bağlattım bir kaç ay önce bağlattığım günden beri böyle bir sorunum var cs 1.6'da 10-10u geçince sw el başları genelde aim ucu gidiyor para sabit kalıyor silah alınmıyor bir kaç saniye sonra atıyor. 8Mbps internet vardı bundan önce 16-16 sıkıntı yoktu. Aynı şekilde çakma steamla spintires adında bi oyun denedim 16Mbps kullanan arkadaşlar rahatlıkla oynarken ben oyuna giremiyorum hiç almıyor sıkıntı sürekli. Şu cs olayını nasıl çözebilirim bir yolu varmıdır.

PC ÖZELLİKLER:

HD7870 ekran kartı
i5 4cpu 3.00ghz işlemci
120gb ssd + 1t hdd
8gb ram

O kadar konu gezdim internette bişi bulamadım umarım vardır bir çözümü.

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
İnternetin hızını alabilmen için sağlam bir modemde kullanman lazım. Modemin o hızı destekleyemiyorsa ondan da olabilir. Bir bak. Hız testi yap bakalım gerçekten 20 mbps gözüküyor mu? Ona göre bir şey söyleyebiliriz.

Pris0n

Katılımcı Üye
20 Ocak 2013
412
0
Kesinlikle öyle katılıyorum nette problem yok ama modem desteklemiyor

İnternetin hızını alabilmen için sağlam bir modemde kullanman lazım. Modemin o hızı destekleyemiyorsa ondan da olabilir. Bir bak. Hız testi yap bakalım gerçekten 20 mbps gözüküyor mu? Ona göre bir şey söyleyebiliriz.

Sanırsam hızı modemin kaldırmıyor olabilir. Hız testi yapıp görüntü atarsan detaylı yardımcı olabiliriz.

http://i.hizliresim.com/zEWZA9.png

Modemide ttnet kendisi verdi işte 20mb e uygun diğer modeminiz olmaz diyerek verdiler.

Şuan AKK aşmış durumdayım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.