İnternet Kullanımı, Word, Excel, Powerpoint yardım

buno02

Katılımcı Üye
1 Tem 2010
483
1
İnternet Kullanımı, Word, Excel, Powerpoint konularını içeren online bir sınavım var da ben geçemiyorum sınavı ve online olduğu için sorular karışık geliyor yardımcı olabilecek biri var mı özelden soru sorabileceğim
örnek bir iki soru atayım

1-)Sayfa 2 deki A1 hücresine Sayfa 1 deki A2 hücresindeki sayıyı almak için, Sayfa 2 deki A1 hücresine ne yazılmalıdır?

2-)5 satırlık bir yazıyı belgeye otomatik eklemek için hangi komut kullanılır?

3-)A1, B5 ve C3 hücresinde yer alan değerlerin aralarında birer boşluk bırakılarak bir hücreye yazdırılması isteniyor. İlgili hücreye ne yazılmalıdır?

bu tür sorular teşekkür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.