internet & modem

Vetta*

Uzman üye
27 Ocak 2012
1,234
0
Aydın
beyler internet hızının modemle bi alakası var mıdır. ayarlarının norma olduğuna %95 eminim. hepsini denedim ama downladım 1.71 i geçmedi bir türlü

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
beyler internet hızının modemle bi alakası var mıdır. ayarlarının norma olduğuna %95 eminim. hepsini denedim ama downladım 1.71 i geçmedi bir türlü

ben sana hıza engel olucak nedneleri söliyim

- internet kablosu (santralden senin evine gelene kadar)

- firmanın sana gönderdiği internet hızı

-santral ile arandaki mesafe

-buda beim kendi görüşüm semte göre internet dağıtımı ben ümraniyede oturuyorum burda internetler 100 kb/sn den aşşağı değil oda sasdece 2 tanesi :D babam işi dolayısı ile kayışdağında oturuyor nerdeyse 4 tane şifre krııdm hepside 50 kb/sn böylede bir duurm var internet hıızın dan memun değilsen uydunete geç hem %100 türk hemde en az 2mb/sn çeker fiyatta uygun :)

Vetta*

Uzman üye
27 Ocak 2012
1,234
0
Aydın
beyler denedim onları hatta müşteri hizmetlerindeki sorumluyla kanka oldum. ttnet ten çok rahatsızım modemim zyxeL bu arada hızımda sözleşmede 1-8 arası

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.