İnternet Online Oyunda Gidiyor.

giigs11

Üye
23 Haz 2010
231
0
Arkadaşlar merhaba saltanatmt2 oyuncusuyum oyuna her girdigimde net kesilip duruyor 5 dakikadar bir net gidip geliyor bu iş sinir bozucu olmaya basladı m2 türktede oynarken bu sıkıntı var acaba neyden kaynaklanabilir veya çözümü nedir internet ttnet.

SeSa1453

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eki 2012
10,110
5
Nahçıvan
DNS'leri değiştirmeyi dene. Ayrıca oyun serverları çok yoğunken, programlar yoğunluğu azaltmak için oyuncuyu atabiliyor. Ayrıca oyunu korsan oynamaya çalışıyorsan bu tip şeyler çok normaldir.

İnternete 1'den fazla pc bağlanınca bu tip şeyler çok normaldir. Sayı arttıkçada daha kötü olur. Hız sınırlayıcılı routerlı modemlerden kullanırsanız sorunlarınız azalır.

bak ben sana bişi söyliyim.. benim laptop ta da aynı sorun vardı. ancak benim laptop ta ethernet kartı bağlantısı ile internetteyken aniden kesillme oluyordu. bunun nedeni ethernet kartının yazılımsal bir arıza vermesiydi. çünkü bilgisayarı yeniden başlatmadan yeniden oturum açınca bile düzeliyordu.. wireless ile girerken herhangi bir kesilme olmuyordu.

sorunu halletmekle uğraşmadım, genelde oyun oynarken wireless ile oynadım o kadar....

giigs11

Üye
23 Haz 2010
231
0
SeSa1453 yorumun için teşekkür ederim ama suan kızgın oldugum sey bahtiyar ergenc arkadasın ne yapması çözemedim bu işi sapıkmısın arkadaş sen ne bu fotograf böyle git baska yerlerde yap şunu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.