Internet sağlayıcı firma (yardım)

Takeuchi

Yeni üye
1 Ocak 2012
33
0
Çanakkale
merhaba arkadaşlar şuan FlyFiber kullanıyorum detaylı dersek uydunet çatıya alıcı çakıp sabit telefon hattı olmadan alıcıdan modeme internet geliyor Firmayı değiştirmeyi düşünüyorum çünkü başka bir firmaya devretti 16 mbps kullanıyorum speet testte 16/16 geliyordu hatta yeri geliyodu 16 bağlamıs olmasına ragmen arada 35 40 lara cıkıyodu hızım fakat devrettikten beri yaklaşık 10 11 gündür hızım 1 2 3 4 mbps lere düştü aynı bu sistemde ttnet vodafone turkcell harici alt yapılı sistem istemiyorum 9 ay bekledim bir alt yapı için bu sistemde firma varsa yoruma yazar mısınız konu tamamen araştırmak içindir şimdiden teşekkürler

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Flyfiber battı flyfiberdekiler Lodosnet himayesine geçti 10 11 gündür sunucula rmı kopyalanıyo ne oluyorsa işte o yüzden yavaş

Merhaba,

Eğer firmanızın size dediği gibi bir işlem devam ediyorsa, sunucu kopyalama işlemi tamamlanana kadar bağlantınız düşük olabilir. İşlem tamamlandıktan sonra da düşük hızda bağlantı alırsanız bu sefer geçmenizi tavsiye ederim.

İyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.