İnternet Saglayıcıları

MasscRe

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
299
0
Muğla
TTnet, Turknet, Biri, Smile, Doping, Superonline, Uydunet ..vs hangisi daha iyi?

Kalite Bakımındn Bi Sıralama Yapabilirmiyiz ?

(Net Sınırsız Olacaktır.)
Sizce Hangisine Geçeyim

Not: TTNet Demeyin Asla !

Son düzenleme:
22 Eyl 2009
136
0
Ankara
Kardeşim ADSL için en iyisi süperonline , kayıt sırasında biraz sıkıntı yaşamıştım ama şuan en ufak bi sıkıntı yok (üstelik adil kullanım paketinide uygulamıyorlar). TTneti biliyorum zamanında çok çektim önermem :D internetsiz kalsan kullanılmaz :D

MasscRe

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
299
0
Muğla
Kardeşim ADSL için en iyisi süperonline , kayıt sırasında biraz sıkıntı yaşamıştım ama şuan en ufak bi sıkıntı yok (üstelik adil kullanım paketinide uygulamıyorlar). TTneti biliyorum zamanında çok çektim önermem :D internetsiz kalsan kullanılmaz :D

Kardeşim Ölede Süperonline Yok Buralarda Allah'n Verdigi Garip Bir Köydeyiz İşte Dsl Altyapılı Bişey Arıyorum :(

alemdar5234

Katılımcı Üye
14 Şub 2012
577
0
İstanbul
Bence smile daha iyi.. :) çünki ttnet çok düsüyo ötekileri kullanmadım smile kullanıyorum kaç senedir sınırsız tık yok istediğim gibi tavsiye ederim.

TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRME :)

- Saygılar bizden.

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,501
12,881
TTNET kadar ilgisiz yavaş kalitesiz internet görmedim önümüzdeki ay abonelik sözleşmesi bitiyor zaten ttnetle olan anlaşmayı iptal edicem superonline fiber aboneliği alıcam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.