İnternet Şifreleriniz İçin Dertlenmeyin. İçeri (:

LoqeeTecH

Katılımcı Üye
1 Nis 2013
255
0
China
Kota Sorgulamak için şifrenizi unuttunuz. Arayüze girdiniz ve şifrenizi arıyorsunuz

baktınız ki kullanıcı adınız var

şifreniz de var fakat şifreniz yıldız tarzında

Adım 1; Kullanıcı adınızı kopyalayın. şu şekilde olmalıdır. [ÖrnekUser@ttnet]

Y5r8Y6.png

Adım 2; Yıldızları tarayıp Öğeyi denetleye geçtikten sonra ; Password kısmını Text yapalım.

Adım 3;Kota sorgulamak istiyorsanız aşağıdaki adımı uygulayın.

Buraya Tıklayın Ve Aldığınız bilgileri girin.

Eğer Ben İnternetin şifresini falan değiştirmek istiyorum derseniz Aynı Bilgiler İle

Buraya Girin

Arayüz Numaramızı bulmak için

Çalıştır>Cmd>ipconfig yazıp 2. sıradaki 192 li rakamı kopyalayıp Adres çubuğuna yapıştıralım.

Bilgilerimizi girelim. Ve Kişisel bilgilerin olduğu kısıma girelim.

Hayır ben arayüz şifremi bilmiyorum diyorsanız 444 0 375 'i arıyoruz. şarkı çalarken sıra gelene kadar bi çay demliyoruz. daha sonra sıra geldikten sonra arayüz şifremizi alıyoruz :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.