Internet üzerinden bedava telefon görüşmesi!!!

BIGBOYS

Üye
16 Mar 2008
91
0
DENİZLİ
VoipRaider.png

Bilgisayarınıza indireceğiniz bu program son teknoloji ile çalışan yüksek kalitede tüm dünyada komunikasyon sağlayan bedava bir iletişim programıdır. programı ücretsiz kullandığınız zaman, sabit telefonları bedavaya arayabilir veya dünyadaki her hangi bir sabit veya taşınabilir telefon ile oldukça ucuza konuşabilirsiniz.

Ayrıca internet üzerinden de (peer2peer) arkadaşlarınızı arayabilir ve bu arkadaşlarınız ile bedavaya internet üzerinden kesintisiz olarak konuşabilirsiniz.

Limitsiz bedava arama yapılabilinen ülkeler arasında Türkiye'de var. Bu sayede sabit telefonlar ile ücretsiz konuşabileceğiz.

indirme linki: http://hotfile.com/dl/95410612/878e475/voipraider.rar.html

BIGBOYS

Üye
16 Mar 2008
91
0
DENİZLİ
Ben yaklaşık 1,5 senedir bedava kullanıyorum. Ne olur ne olmaz diye Almanya ve Çin'de ki akrabalarıma aramak için 9 $ lık bir yükleme yapmıştım ve hala o kreddiyi kullannıyorum. Kredi yüklemesem de oluyormuş yani :)

mEmTR

Yeni üye
30 Ocak 2008
6
0
Ben bu programı indirip kurdum ama üyelikte aldım malesef yükleme istiyor yani ücretsiz değil acaba yenimi ücretliye geçtiler dersiniz? paylaşım için yinede teşekkürler

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
başka bır forumda da bu programı gördum.kullananlar ışe yaramdıklarını belırtmışler .yanı ücretsız değil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.