ınternetde tv ızleme programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
arkadaşlar ınternetde kendı kullanabıleceğim tv programı yapmak ıstıyorum.yanı bıldığım bır sıte var.oaradakı canlı tv kanallarını ıstedığımı kanalı secıp ekleyebıleceğim bır progrfam yapmak ıstıyorum.sişzce bunu nasıl yapabılırım .şimdıden teşekkürler

alierke

Uzman üye
26 Eki 2009
1,227
0
Syst€m...
dostum visual basic veya diğer programlama dilleri ile yapabilirsin visual basic ile yap derim
eğer kanal media player yayını ise
forma 1 media player eklersin
ve butonun click olayına
WindowsMediaPlayer1.Url = " kanalın mms adresi"
bu kadar :)

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
dostum visual basic veya diğer programlama dilleri ile yapabilirsin visual basic ile yap derim
eğer kanal media player yayını ise
forma 1 media player eklersin
ve butonun click olayına
WindowsMediaPlayer1.Url = " kanalın mms adresi"
bu kadar :)
bunları yapma sanırım zordur.heralde medıa palyer yayınıdır.bunu nasıl anlayabılırm kı.o sıtede güzel hd yayınlar verılıyor.ama ben ıstıyorumkı kendım seceyım favorı lısteme ekleyım.o sıtede böle bır özellık yok.yanı kanalar karışık

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
sen ne yapmak istediğini biraz daha açık olarak anlatabilirmisin?
şimdi sen bi tv programımı yapmak isityorsun?
--
bide o siteyi pm at bakam bana

tv ızleme sıtesındekı ıstedığım kanalları favori listeme ekleyıp ıstedımız seyretmek istiyorum.yanı aslında amacım tv programı yapmak değil.bırde ıstıyorum kı kanallara tıkaldığımda geçışler yavaş oluyor.şöyle 1 sanıyede falan geçiş olsa ıyı olur.

alierke

Uzman üye
26 Eki 2009
1,227
0
Syst€m...
tv ızleme sıtesındekı ıstedığım kanalları favori listeme ekleyıp ıstedımız seyretmek istiyorum.yanı aslında amacım tv programı yapmak değil.bırde ıstıyorum kı kanallara tıkaldığımda geçışler yavaş oluyor.şöyle 1 sanıyede falan geçiş olsa ıyı olur.

dostum o sitenin öyle bi özellği varsa yaparsın onu :)
o siteninde öyle bi özelliği var diye biliyorum
kanalları favorilerine ekleyebiliyorsun
yayının altında
favorite diye bir buton var ona basacaksın

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
Valla Sana En İyi Yöntem Sadece Faturana 4 Lira Ek Olarak Gelecek Para İle Tivibu TV Player'e Kayıt Olman Yeterli Olacaktır.
buna gerek duymuyorum.ayda 4 tl vereceğıme gıder tv kartı alıırm
dostum o sitenin öyle bi özellği varsa yaparsın onu :)
o siteninde öyle bi özelliği var diye biliyorum
kanalları favorilerine ekleyebiliyorsun
yayının altında
favorite diye bir buton var ona basacaksın

yanı yoksa öle bır özellığı benım ıstedığım ıyapmak mumkun değil mı

sala1

Yeni üye
3 Eki 2010
33
0
beyler bi sorum olacak geeçen gün arki tamamlanmamış 2 proje verdi ama kendime göre nasıl editlicemi bilmiyorum bi yardımcı olsanız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.