interneti programa göre bölmek

samed_60

Üye
18 Eyl 2010
190
0
3g bağlantım var telefondan onu bir usb kablo aracılığı ile pcye aktarıyorum kablolu bağlantı şeklinde aktarılıyor.

wifi ağımda var onada wifi aracılığı ile bağlanıyorum

yapmak istediğim şu ikisinede aynı anda bağlancam 3gyi sadece online oyun oynuyorum o oyuna girince 3g üzerinden(yani kablolu bağladığımdan) bağlansın.
chrome v.b. diğer tüm işlerimde wifi kullanılsın

bu sayede 3g nin ping hızı oyunumun ihtiyacını karşılarken nette rahat gezeyim ve kotam bitmesin
bunu nasıl yapabilirim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.