İnternetim Çok yavaş

3 Şub 2015
111
0
İnternetim Çok yavaş (Çözüldü)

Selamın Aleyküm Cümleten

kardeşler bneim internet tarayıcılarda arma yaparken sitelerde gezinirken anlamsızca ağrı ilerliyor bazen bağlanmıyor masa sütü pc ve herhangi bir dosya indirmiyorum ağımda başkaları olduğu için midir ?

// İnernet Paketine Res atıp Sifireyi Değiştirince Düzeldi

Son düzenleme:

BomHackers

Uzman üye
4 Nis 2012
1,614
2
Dünya
denedim biraz düzeldi galiba tam emin olamıyorum :(

Geçmişi sil, cookiesleri temizle, bilgisayarında rat vb. programlar olabilir geçmezse formatla, bilgisayarında hiç oyun falan var mı? çoksa bunların bazılarını d diskine - flash belleğe at yani bilgisayarda oyun olmasın, antivirüs programını kapat, ctrl+alt+delete yap açık programlar listesine bir bak yararı olmayan elemanları kapat. dediğim gibi geçmezse formatla. yani son çözüm format

BomHackers

Uzman üye
4 Nis 2012
1,614
2
Dünya

vezirsiz

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
697
0
PendikBireyD
Büyük olasılık ağda biri var. Diğer türlü virüs vs. Hepsinin çözümü var. İlk olarak birisi ağımıza bağlanmış mı buna bir bakalım. Burdan programı indir ve bak ağa bağlı olan var mı?(1 tanesi modeme ait mac diğeri sana ait mac, başkası varsa ağa bağlı birisi vardır.) Tabi var yada yok. Ağın şifresini değiş. Wps pin devre dışı bırak! Wps pin özelliğini kapatmazsan her türlü yine girecektir. Bence programı bile kullanmaya gerek yok, onun sonrasında anlattıklarımı yapar isen. Gelelim virüs olasılığına. Format gerek bulmuyorum bu aşamada. Combofix tarat. Eset Nod32 Antivirüs 8 yükle tam tarat. İlk baş Eset yükle sonra combofix tarat en sağlıklısı budur. Aklına takılan birşey varsa sorabilirsin...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.