İnternetin Gizli Tarafı ?

kral5050

Üye
26 Ocak 2012
234
0
Arkadaşlar bir yerden duydum internetin gizli yerleri varmış bizim dolaştığımız sadece internetin %20 hatta daha az bir miktarı imiş aceba bu gizli olan yerlere nasıl girebilirim buralardan bütün işler yapılıyormuş yani gercekten girlmeli ve bilinmeli yardımcı olursanız sevinirim

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
Henry Chinaski dediği gibi deep web ama tehlikeli bir iş bu. Girmeni önermem bu tür siteler çok tehlikeli oluyor ve asla proxy(deep web için olanlar) kullnama Ip kaydediliyor o sitelerde. Bu konuda fazla bilgin yoksada girme.

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
bunun tehlikesi nedir neler yapılıyor oralarda

kiralık katillerden uyuşturucu satışına evde bomba vs. yapımına kadar birçok şe bulunmakta buraya yazmak istemediğim bazı şeylerde bulunmakta. +kamerayı açıp kendini vuranı bile gören olduğunu duymuştum(doğrumu bilmiyorum hiç görmedim ben) +genellikle BitCoin adında bir para birimi kullanılıyor(TL ile alırsak pahalı oluyor :) ) bu sitelerde polis ve benzeri kuruluşların sürekli bulunduğunu düşünüyorum ve girmek ve bazı şeyleri yapmak çok çok iyi gizlenilmezse başımıza büyük bela açabilir. ben sadece 1 - 2 girdim ama tehlikeli

böyle bir site buldum bilgi veriyor mesak ediyorasanız bakabilirsiniz ama tehlikeyi unutmayın;

Siteye Gitmek İçin Tıklayın

Son düzenleme:

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
link varmı bu sitelerin

bu siteler bizim genellikle karşılaştığımız html - php - asp formatında olmaığı için normal tarayıcılar ile girilemiyor Tor Browser ile girebilirsiniz önceki mesajımda verdiğim linkte bazı siteler verilmiş aşağıda deep web sitelerini listesini olduğu bir sitenin linki verilmiş verdiğim bağlantıda oradan bakabilirsiniz.

Deep Web Siteler ~ Deep Web

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.