internetten atma

Spatzy

Üye
27 Tem 2013
67
0
merhaba arkadaşlar

birisiyle beraber ortak ağa bağlanıyoruz.fakat bu kişiyi atmak istiyorum.lan dan bağlanıyoruz. nasıl atabilirim ? mac adresi ip vs. biliyorum

d11dd11

Üye
21 Şub 2010
153
0
Modem arayüzünden de yapabilirsin modem ayarlarlarını kurcalarsan mac adresini yazarak engelleyebilirsin veya sadece belli cihazlara giriş izni verebilirsin.

Spatzy

Üye
27 Tem 2013
67
0
söylemeyi unutmuşum modem arayüzüne erişme yetkim yok.kaçak kullanıyoruz gibi bişey

bu arada lan la bağlanıyoruz demiştim ama wifi killer diyorsunuz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.